Як бути хорошим батьком своєму синові


Я не батько, але я був сином свого батька. Таким чином, я думаю, що можу говорити на цю тему і давати поради з виховання, виходячи з певного досвіду і з різних точок зору. Синові потрібен батько. Батько грає найголовнішу роль у житті хлопчика. У дівчаток і хлопчиків все по-різному. Звичайно, обоє батьків люблять їх однаково. Але виховання батька впливає на те, яким буде син, коли виросте. Дуже важливо грати велику роль в житті синів. Потрібно застосовувати тільки позитивні методи виховання. Ніхто не заперечує, що синам потрібні і їх матері. Але, незважаючи на це, батьки їм потрібні набагато більше. Це чоловіча сутність. Особливо, коли вони дорослішають і стають підлітками, їх виховання - нелегке завдання.

1.


Показуйте хороший приклад. Це найцінніший рада з виховання з усіх, які ви коли-небудь отримаєте, будучи батьком. Ваш син буде вчитися тому, що означає бути чоловіком, на вашому особистому прикладі. Не настільки важливо, що ви йому говорите, скільки те, що він бачить. Саме ваші вчинки будуть виховувати його. Син зазвичай приймає за норму поведінку батька. І абсолютно не важливо, чи підозрює він сам про це. Ви для свого сина приклад, на якому він навчається. І нікого у нього більше немає. Модель вашої поведінки і дії - вирішальні в даному випадку. Тому що ваш син, найімовірніше, піде тією ж доріжкою і буде мислити так само. Значить, вам потрібно робити все правильно і бути хорошим прикладом для вашого сина і всієї сім'ї. Вам слід бути хорошою людиною. Я розумію, що ніхто не досконалий. Син повинен бачити все на ділі, не тільки на словах. Якщо ви будете говорити одне, а робити інше, навряд чи син буде сприймати це. Добре вчити його на ваших власних помилках - на прикладах з життя. Розмови небагато чого варті. Дії мають більше значення.

2.


Проводьте з сином час. Батьківство і виховання - це не робота з частковою зайнятістю. Це не те, що ви робите тільки тоді, коли вам цього хочеться. Ви можете працювати цілий день і мати безліч справ. Але ви просто зобов'язані проводити час з сином. Потрібно бути з ним не тільки для того, щоб пограти в м'яч або навчити ремонтувати машини, сина потрібно вчити життєвим цінностям. Будьте позитивним імпульсом у його житті. Не можна проводити з сином час лише зрідка і вважати, що це зіграє велику позитивну роль у його житті. У такому випадку ви станете для сина швидше незнайомцем, ніж батьком. Він не зможе навчитися багато чому у вас, що, безсумнівно, зашкодить його становленню, як особистості. Чи не знайти час для своєї дитини - значить знехтувати ім.

3.

Чесно говоріть і показуйте все, як є. Мами схильні кілька підсолоджувати зовнішнє становище справ, щоб захистити своїх малюків. А тато потрібен для того, щоб показати речі такими, які вони є насправді. І в деякій мірі, так, навіть посилювати їх. Коли я кажу це, я завжди дивуюся, невже це поганий вибір. Я не маю на увазі, що ви повинні погано надходити з сином. Просто будьте чесні з ним і не кажіть завжди тільки те, що він хоче почути. Іноді не потрібно попереджати його, промовчите про те, що він не правий, нехай вчиться на власному гіркому досвіді. Іноді потрібно дозволити дитині потерпіти невдачу, потім втрутитися, щоб показати йому, як вийти із ситуації. Це те, що роблять батьки. Вони є вчителями в житті синів. Це не значить постійно втручатися в життя дитини і бути поруч, оберігаючи від усього. Він повинен сам вчитися захищати себе і піклуватися про себе. А батько потрібен, щоб показати, як це робити. Мати не єдина, хто може показати синам всі ці речі, при всьому належному повазі до матерів. Безсумнівно, сини мають потребу в них теж. Але тільки татусі можуть навчити їх бути чоловіками. Моя мама, якщо чесно, була прекрасним батьком, але я не навчився у неї однієї важливої речі - як бути чоловіком.

4.

Навчіть сина правильному відношенню до жінок. Я не знаю, що сьогодні відбувається з цінностями людей. Вважаю, що багато проблем щодо хлопців до дівчат є наслідком того, що вони бачили ставлення їх батьків до дамам. Я не стверджую, що це завжди так. Звучить, як вибачення? Я аніскільки не намагаюся вибачатися за вчинки інших людей, але все має свою мету. Коли я кажу, щоб ви навчили сина правильному відношенню до жінок, це не означає, що потрібно постійно говорити, що є добре, а що є погано. Такий спосіб більше походить на лекцію. Я точно пам'ятаю, що працювало в моєму випадку - це історії. Прекрасні історії про жінок зі скромним поведінкою. Історії, що показують благопристойне ставлення до жінок і вигоду від нього (у хорошому сенсі слова). Це набагато ефективніше, ніж розбір польотів у відносинах з конкретною дівчиною. Правильні і хороші дівчата ті, до яких потрібно добре ставитися, щоб бути з ними. Потрібно розповідати історії, які будуть викликати щире бажання людських і благородних відносин. Починати розповідати їх варто вже в 13-14 років. Те, що ваша дитина ще неповнолітній, нормально. Насправді, дивлячись на мого батька, розмовляючи з ним на цю тему, знаючи його ставлення до жінок, я навчився поважати їх. Я насправді навчився цього. Коли людина любить когось, він повинен бути чесний з ним. Я ніколи не знав іншого способу поведінки. Я навчився усвідомлювати, що жінки - теж люди зі своїми почуттями, а не тільки об'єкт чиїхось бажань.
{LikeAndRead}

5.

Будьте приятелем своїм синам, але не переходьте риси. Їх довіра ви завоюєте тим, що будете ним приятелем. Ви станете не тільки батьком своєму синові, ви будете шукай і "класним родокі". Це дуже весело і часто приносить величезне задоволення обом, тому такі відносини варто підтримувати хоча б для самого себе. Але можна зайти надто далеко, перегнути палицю. Насправді, навряд чи потрібно ставати для сина тільки другом, замість того, щоб бути йому ще й батьком, а таке теж може статися. Коли дійде до цього, ваш син стане намагатися підірвати ваш авторитет і перестане слухати свою матір. Ніхто не хотів би опинитися в такій ситуації. Дозволяйте синові іноді робити те, що не дозволяє йому мати. Потрібно, щоб він поважав і слухався вас. Як батько, дайте йому зрозуміти, що мама все ще головніше його. Навчившись поважати інших, він буде отримувати повагу натомість. Як тільки відчуєте, що ваш син починає підривати будь-чий авторитет у сім'ї, рішуче і твердо покарайте його. Іноді, коли ви розмовляєте, говоріть з ним, як з більш дорослою людиною, але тільки коли ви наодинці. При сестер і матері дайте зрозуміти вашому чаду, що він ще поки дитина. Не можна дозволити йому зайти так далеко, що він забуде про свою роль сина в сім'ї. Батько повинен постійно проявляти свою владу і давати зрозуміти, що він владна і все ще шановна фігура для сина. Батько повинен залишатися суворим і досить твердим, щоб син знав, що йому не все дозволено. Даний період характеризується дуже тонкої гранню у взаєминах.{/LikeAndRead}