Як бути хорошим батьком


У міру того, як проходить час, ми всі вчимося чомусь. Якщо вам пощастило, і у вас було чудове дитинство, чудова мати і турботливий батько, який зараз є вашим найкращим другом, то, швидше за все, ви б навряд чи потрапили на цю сторінку.

Решта, які не бажають робити помилок, можуть дізнатися, як стати хорошим батьком.

1.


Будьте хорошим батьком, будьте суворим!

Встановлюйте правила.
Набагато легше сказати «нехай діти роблять все, що хочуть». Часто нам важко стежити за тим, щоб діти весь час дотримувалися встановлених нами правил і вимог. Тим не менш, вживайте заходів, якщо правила не виконуються. Не варто лупцювати дітей. Краще тимчасово позбавити їх чогось, що вони люблять, наприклад, заборонити їм дивитися телевізор, грати з друзями і т.д. Якщо ви з самого початку прикладіть належні зусилля і будете наполегливі, це окупиться стократ.

Діти люблять, коли їх дії структурують, коли їм доводиться відповідати за свої вчинки. Так ви виховаєте хорошого дитини.

2.


Будьте хорошим батьком, частіше смійтеся!

Щоб бути хорошим батьком, вам потрібно виконувати свої батьківські обов'язки з любов'ю! Завжди будьте великодушні зі своєю дитиною! Будьте добрі і доступні. Найчастіше смійтеся і спостерігайте за своєю дитиною, коли він хихикає. Будьте веселим! Виходьте год ним на вулицю і грайте у футбол і догонялки!

3.

Будьте хорошим батьком. Слухайте!

Будьте готові слухати!
Частіше говоріть зі своїми дітьми. Завжди будьте відкриті до спілкування. Починайте з самого молодшого віку. Нехай діти зможуть підійти до вас з будь-якими проблемами, знаючи, що ви їх не засудите. Нехай будинок буде місцем, де вони завжди зможуть «безпечно приземлитися при падінні». Світ може бути величезним і страшним місцем, але діти завжди повинні знати, що вдома вони в безпеці.

Слухати - ще важливіше, ніж говорити. Слухайте те, що вони говорять і намагайтеся ПОЧУТИ їх.

4.

Будьте хорошим батьком. Живіть так, як ніби завтрашнього дня не існують.

«Живіть кожен день, як останній!»
Так, в буквальному сенсі! Якби це був ваш останній день на землі, ви б були впевнені, що справили на дітей таке враження, яке ви хотіли б виробити? Живіть справжнім разом з вашими дітьми.

Коли вам виповниться шістдесят, і ви озирнетеся на прожите життя, чи зможете ви сказати, що ВАМ НЕ про що шкодувати?
{/LikeAndRead}