Як в ігровій формі навчити малюка поводитися з грошима


Досить важко пояснити маленькій дитині, що таке гроші, але, тим не менш, я знаю 3 гри, в які можна пограти з дітьми і пробудити в них інтерес до заробляння грошей.

1.


Пограйте в шукачів скарбів. Сховайте різні монети в формочки для випічки, наповнені піском, потім дайте дитині ложку і нехай він їх знайде. Також шукати можна просто руками. Розкажіть дитині про монети, які він знайде, і допоможіть йому скласти різні монети в окремі стовпчики. Але будьте дуже уважні, особливо з дітьми до 3-х років. Слідкуйте, щоб вони бува не проковтнули монету.

2.


Заплати, якщо хочеш пограти! Покладіть в мішечок різні купюри і надайте дитині можливість витягнути одну з них. Складіть список речей, які вони повинні зробити, наприклад, за 1 рубль малюк повинен підстрибнути 1 раз, за 5 - поцілувати вас 5 разів, за 10 - зробити 10 великих кроків. Це стане для них своєрідним стимулом, а також вони не просто сидіти на одному місці.

3.

Яка більше? Покладіть на стіл монети номіналом 1, 5, 10 і 50 копійок і попросіть дитину знайти найбільшу і найменшу монету. Покладіть ще кілька монет і попросіть малюка знайти 2 найбільші і найменші монети, монети іншого кольору і т.д.
{/LikeAndRead}