Як відучити дитину колупатися в носі


Як відучити дитину від поганої звички, яка є навіть у деяких дорослих? Колупання в носі - не тільки неприйнятна поведінка в суспільстві, але і сигнал про те, що необхідно терміново звернути увагу на те, що відбувається в житті дитини.

1.


Більшість поганих звичок викликані нервовим перенапруженням або якимось стресовим подією в житті дитини. Розібравшись в причинах появи поганої звички, приступайте до її усунення.

2.


Нерідко діти починають колупати в носі під впливом стресів, травм, алергії, хвороб, наслідування чи просто так від нудьги і неробства.

3.

Отже, ви знайшли причину виникнення цієї звички. Перш за все, ні в якому разі не сваріть дитину, тому що цим ви ще більше збільшите проблему. Покарання не позбавить дитину від звички колупати в носі, він просто буде цим займатися у вашу відсутність. До того ж якщо ви будете сварити дитину, під впливом стресу проблема набуде більших масштабів.

4.

Підтримуйте вашого малюка, приділяйте йому увагу, знайдіть час, щоб вислухати його, обговорити хвилюючі його питання. Побачивши дитину за неприємним заняттям, спокійно відведіть його в сторону і поясніть, що непристойно так поводитися при людях, дайте йому зрозуміти, що подібна поведінка неприйнятно. Не сваріть і не карайте дітей на публіці, щоб не посилити проблему.
{LikeAndRead}

5.

Нерідко ця погана звичка викликана скупченнями в носі і закладеністю носової порожнини. Тому уникайте сухого повітря в приміщенні, де знаходиться дитина. Дуже важливо з малих років привчити дитину користуватися носовими хустками або паперовими серветками. Слідкуйте, щоб вони завжди були при собі у вашого малюка.{/LikeAndRead}