Як подорослішати


Дорослішання увазі не тільки збільшення у віці, але і придбання емоційної зрілості. Якщо офіційно ви вже доросла людина, вам слід навчитися справлятися з життєвими труднощами і, одночасно з цим, вміти радіти життю і отримувати від неї задоволення. Наші поради допоможуть вам на вашому шляху до емоційної зрілості.

1.


Ведіть себе відповідно до свого віку. Ви можете розважатися і веселитися, але ви повинні розуміти, коли варто подивитися на речі серйозно. Відповідайте за свої дії. Якщо ви зробили помилку, виправте проблеми. Відповідайте самі за те, щоб розбиратися з важкими ситуаціями і виправляти їх.

2.


Контролюйте свої емоції. Вам вже не два роки. Емоційні вибухи не вітаються в суспільстві. Висловлюйте свої емоції спокійно і шанобливо, використовуючи відповідні слова.

3.

Усвідомте, що єдиний спосіб чогось добитися в житті - наполеглива праця. Легких шляхів не буває. Почніть з низів і поступово йдіть нагору. Ніщо в житті не дістається безкоштовно. Якщо щось здається занадто легко доступним, як сир у мишоловці, можливо, ви не помиляєтеся.

4.

Зрозумійте, хто ви, яка ви особистість. Попрацюйте над поліпшенням рис характеру і боріться зі своїми слабкостями. Перестаньте порівнювати себе з іншими людьми. Навчіться любити себе таким, яким ви є, і працювати над своїми позитивними якостями.
{LikeAndRead}

5.

Ставте собі цілі і працюйте над їх досягненням. У житті більше сенсу, коли ви до чогось прагнете.

6.

Ставтеся до життя позитивно. Те, що ви дорослий, не означає, що ваше життя має бути повне стресу. Продовжуйте веселитися в дружньому і сімейному колі і пам'ятайте, що, як би важка ні було життя, родичі та друзі будуть поруч з вами, щоб надавати вам емоційну підтримку.
{/LikeAndRead}