Як викликати у немовляти відрижку

Викликавши у немовляти відрижку, можна зменшити спучування живота, викликане проковтуванням повітря. Ось кілька випробуваних методів.

1.

Покладіть собі на плече (або на будь-яку іншу поверхню, до якої ви притулите голову немовляти) чистий рушник, полотняну пелюшку або бавовняну ковдрочку.

2. Розташуйте дитину так, щоб його живіт виявився притуленим до вашої грудей, а голова лежала у вас на плечі.

Як використовувати паровий інгалятор

Настає сезон застуди та грипу. Нежить, закладеність носових пазух і кашель - знайомі симптоми. Одним з негативних зовнішніх факторів крім усього іншого є також сухе повітря в приміщеннях під час опалювального сезону. Скористайтеся паровим інгалятором для полегшення стану.

1.

Розпакуйте інгалятор і як слід вимийте його резервуар в теплій воді з невеликою кількістю білизни.

Як виміряти пульс

Під час занять спортом необхідно не забувати вимірювати свій пульс. Пульс - це прекрасне джерело інформації, який часто може попередити про те, що вашому організму час відпочити. Також це надає незамінну допомогу під час тренувань. У цій статті ми не будемо заглиблюватися в методики тренувань, що включають в себе вимірювання пульсу або серцевого ритму.

Як доглядати за післяродовими швами

Народження дитини - одне з найдивовижніших, хвилюючих і щасливих подій в житті. Навіть якщо пологи проходять природним шляхом, практично кожна жінка отримує пошкодження, зовнішні або внутрішні, на які накладаються шви. Процес загоєння цих швів болючий і болісний. Я розповім вам, як правильно доглядати за настільки делікатною зоною в післяпологовий період.

Як запобігти СРДС синдром раптової дитячої смерті

Дослідження СРДС - синдрому раптової дитячої смерті - дали можливість зрозуміти, які потрібно вживати заходів обережності для його запобігання.

1.

Лікарям ще не цілком відомі причини СРДС. 90% дітей, постраждалих від цього синдрому - молодше 6 місяців. Лікарі радять вжити деяких заходів, які, на їх думку, можуть допомогти уникнути СРДС.