Що робити з малюком, у якого ріжуться зубки

Поява у немовляти зубів - цілком природний етап розвитку дитини. Симптомів багато - підвищене слиновиділення, запалені ясна, прагнення гризти тверді предмети, діарея, жар, дратівливість і втрата апетиту. Незважаючи на те, що поява у дитини зубів може стати важким періодом як для мами, так і для дитини, є деякі способи полегшити життя їм обом.

Як вилікувати попрілість

Хоча попрілість - природна складова життя немовляти, вигляд дитини з червоною попкою, роздратованою від попрілості, не самий веселий. На щастя, є деякі речі, які можна зробити, щоб обмежити збільшення попрілості і вилікувати її.

1.

Запобігайте поява попрілостей. Регулярно міняйте підгузники кожні дві години, а також міняйте їх негайно після того, як дитина спорожнити кишечник.

Як лікувати попрілості у дитини

1. Попрілості з'являються на статевих органах, сідницях і в складках шкіри на сідницях і стегнах. Іноді висип поширюється на живіт. Ретельно очистіть уражену область.

2. Нанесіть спеціальний крем.

3. Частіше міняйте підгузники або пелюшки - якщо можливо, щогодини.

4. Коли є можливість, розповити малюка - нехай його попка як можна довше побуде на повітрі.{/LikeAndRead}

Як пошити джинси

Якщо ви шиєте собі джинси самі, то це дозволяє вибрати саме той розмір, колір і стиль, які ви хочете. У текстильних магазинах представлена джинсова тканина різних відтінків блакитного, білого і чорного, а також з різними візерунками. Незважаючи на те, що більшість речей шиються нитками, які за кольором збігаються з кольором тканини, більшість якісних джинсів шиються частіше коричневими нитками, ніж блакитними.

Як правильно постригти дитині нігті

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як за допомогою звичайних ножиць для видалення волосся з носа зробити гігієнічний манікюр маленькій дитині.

1) Ми віддаємо перевагу використанню вищевказаним ножиць і вважаємо їх найкращим інструментом для обробки нігтів з двох причин: по-перше, вони мають закруглені кінці, що виключає можливість ушкоджень малюка в процесі обробки нігтів, по-друге, звичні нам кусачки для обробки нігтів не до кінця постригають відросла платівку нігтя, тому малюк може подряпати себе або вас.