Як відучити дитину від грудей

Після досягнення віку, рекомендованого професіоналами для відібрання дитини від грудей, ваш малюк, цілком можливо, не захоче відмовлятися від звички, що з'явилася у нього з самого народження. Відучити дитину від грудей просто, якщо ви прислухаєтеся до наших порад.

1.

Дочекайтеся, поки вашій дитині виповниться як мінімум рік, перед тим, як остаточно відучувати його від грудного вигодовування.

Як вводити прикорм в раціон харчування немовлят

У даній статті мова піде про введення прикорму в раціон харчування немовлят. Але в будь-якому випадку попередньо необхідно проконсультуватися з педіатром. Деякі діти готові до прикорму вже з 3-х місяців. Але, як правило, починати прикорм рекомендується не раніше 4-7 місяців.

1.

Насамперед, подбайте про безпеку дитини.

Як визначити, чи готовий ваш немовля до твердої їжі

У кожен момент розвитку вашої дитини, він може приймати новий вид їжі. Іноді складно перейти від рисової каші до харчування за столом, визначивши, що ваша дитина вже готовий до твердої їжі. Деякі намагаються примусити своєї дитини їсти тверду їжу, тому що інші діти в тому ж віці вже готові є тверде.

Як годувати дитину грудьми

Багато жінок хочуть, щоб годування грудьми відбувалося природним шляхом, особливо, якщо це їх перший дитина. Однак це не завжди так просто, як здається. Можливо, вам потрібно всього лише кілька порад, щоб навчиться годувати грудьми самостійно і насолоджуватися часом, проведеним за годуванням вашого малюка.

Як збільшити вироблення грудного молока

Ви молода мама, і вам здається, що дитині не вистачає молока? Питання «як збільшити вироблення грудного молока» хвилює багатьох годуючих матерів. На щастя, для того, щоб швидко збільшити кількість вашого молока, існує кілька простих і натуральних засобів.

1.

Найчастіше годуєте малюка грудьми. Дозвольте немовляті смоктати груди так довго, як він цього хоче.