Як виміряти скрипку

У вас є скрипка і ви хочете знати її розмір? Може ви знайшли "скарб" на своєму на горищі? А саме, сімейну реліквію, передану з покоління в покоління ... або, можливо, це - невелика, учнівська скрипка, на якій колись змушений був грати ваш батько, а потім закинув, щоб більше ніколи не згадувати про неї.

Як говорити правду

Уміння говорити правду - дуже важлива риса, і ви повинні навчити своїх дітей завжди говорити правду. Це допоможе їм уникнути непорозумінь і проблем в подальшому дорослому житті, якщо вони з дитинства будуть привчені до того, що кращий спосіб впоратися з ситуацією - ніколи не брехати. Правдивість - одна з головних чеснот.

Як зайняти дитину

Іноді буває важко зайняти дитину і утримувати його інтерес, коли дощова або холодна погода перешкоджає нашим планам. Це заняття можна запропонувати навіть самому маленькому і не переживати за безлад і суєту.

1.

По-перше, потрібно відмити пляшку або жерстяну банку від всіх слідів пилу або інших сторонніх матеріалів.

Як змусити дитину слухати

Діти часто не слухаються і не звертають уваги на почуте. Дитина, привчений слухати інших, більш дисциплінований, вміє спілкуватися з іншими людьми і уважно вислуховувати співрозмовника.

1.

Встановіть з дитиною контакт. Часто, коли ви просто говорите з дитиною і не дивіться при цьому йому в прямо очі, ви помічаєте, що увага дитини мінімально.

Як зробити картонний будиночок для дітей

Коли мій зять повертався додому після тривалої закордонного відрядження, він надіслав додому всі свої речі в одній величезній коробці. Вона була зроблена з товстого - близько двох сантиметрів - картону. І я вирішив побудувати з неї будинок для двох моїх онуків.

1.

Для цього підійде будь-яка велика коробка - наприклад, від нової плити або холодильника - аби діти в неї поміщалися.