Як вибрати ім'я дитині

Коли Ви стаєте батьком, перед Вами виникає одна з найважливіших завдань - вибір імені дитини. Звичайно, це не такий вже великий, але важливу працю. Це буде тільки одне з мільйона рішень, яке Ви прийміть в його або її життя. Але це буде єдиний вибір, який допоможе визначити, ким буде ця маленька людина.

Як вибрати ім'я дитині-1

Не важливо чи виберете ви ім'я традиційне або незвичайне, переконайтеся, що ім'я підходить вашому малюкові і з ним йому буде комфортно протягом усього життя.

1.

Вирішіть, яке ім'я - незвичайне або традиційне - подобається вам більше.

2. Складіть список імен з сімейного древа обох батьків. Виберіть імена людей, які відіграли важливу роль в житті кожного з майбутніх батьків, і імена, які вам подобаються обом.

Як вибрати ім'я дитині-2

У міру того, як наближається довгоочікуваний день, багато майбутні батьки рвуть на собі (або один на одному) волосся, паникуя і гадаючи, як же їм назвати дитину. Ім'я, яке ви дасте своїй дитині, буде супроводжувати його все життя, тому батьки ставляться до вибору з усією серйозністю. Не бійтеся. Є певні кроки, які допоможуть вам швидше дійти згоди і не зашкодять вашим подружнім відносинам.

Як грати з дитиною

Гра з маленькою дитиною доставляє багато задоволення, але урізноманітнити ці ігри буває важко. З кожним днем дитина все більше розвивається і йому стають доступні все більше і більше занять.

1.

У перший місяць після народження мої діти не вміли нічого робити, вони тільки вчилися перевертатися. Протягом цього місяця я клала їх на животик на спеціальну подушку перед м'якими іграшками та розмовляла з ними.

Як грати з малюком

Ваш маленький клубочок радості чекає не дочекається, поки ви почнете грати з ним. Ось кілька підказок, що можна зробити, щоб малюку було весело з вами!

1.

Розмова. Незважаючи на те, що ваша дитина поки не може підтримувати розмову вербально, ви все одно можете розмовляти з ним. Дослідження показують, що це допомагає їм швидше і краще навчитися спілкуватися.