Як вибрати ім'я дитині


Коли Ви стаєте батьком, перед Вами виникає одна з найважливіших завдань - вибір імені дитини. Звичайно, це не такий вже великий, але важливу працю. Це буде тільки одне з мільйона рішень, яке Ви прийміть в його або її життя. Але це буде єдиний вибір, який допоможе визначити, ким буде ця маленька людина. Для деяких вибір імені - завдання проста, для інших же це може зайняти всі 9 місяців вагітності. У цій статті надано кілька порад, які Ви можете врахувати при виборі імені Вашої дитини.

1.


Якщо Ви завжди хотіли назвати дитину таким же ім'ям, як і Ваше, або, можливо, ім'ям улюбленого родича чи друга, тоді все просто.

2.


Якщо Ви навіть і поняття не маєте з чого і як почати вибирати ім'я, Ви можете скористатися книгою імен. У будь-якому книжковому магазині їх досить багато. Також Ви можете роздрукувати список 100 популярних імен всіх часів. Надрукуйте два примірники і нехай кожний з вас відзначить вподобане йому ім'я. Після цього, список звузиться до тих імен, які подобаються обом батькам, що полегшить вибір.

3.

Якщо Ви хочете дати дитині ім'я, яке не входить до списку популярних імен всіх часів, то Ви можете подивитися рідкісні імена. Або можна придумати своє власне ім'я, змінюючи вимова або навіть поєднуючи два імені разом. Будьте креативними! Але не доводьте ситуацію до ідіотизму, адже дитині потім з ці ім'ям жити.

4.

Якщо Ви все ж сумніваєтеся, то можете залучити до вибору імені ваших друзів і близьких родичів. Звичайно, не обов'язково вибирати найпопулярніше ім'я, але із запропонованих імен можна вибрати багато цікавих!{/LikeAndRead}