Як вибрати ім'я дитині-1


Не важливо чи виберете ви ім'я традиційне або незвичайне, переконайтеся, що ім'я підходить вашому малюкові і з ним йому буде комфортно протягом усього життя.

1.


Вирішіть, яке ім'я - незвичайне або традиційне - подобається вам більше.

2. Складіть список імен з сімейного древа обох батьків. Виберіть імена людей, які відіграли важливу роль в житті кожного з майбутніх батьків, і імена, які вам подобаються обом.

3.


Напишіть на аркуші паперу імена улюблених художників і письменників, персонажів з романів, фільмів або п'єс, а також історичних і міфічних особистостей.

4.

Подумайте, які міста і країни дороги вам і коханій людині. За останні роки стали популярні імена, похідні від географічних назв.
{LikeAndRead}

5.

Згадайте про свою спадщину. Ви хочете, щоб ім'я дитини підкреслювало національний колорит або етнічну приналежність? Ви можете використовувати якісь факти з історії сім'ї, як наприклад, назви значущих місць?

6.

Купуйте книгу дитячих імен і підкресліть імена, які подобаються вам обом.

7.

Після того, як складете список відповідних імен, подумайте, як вибрані імена будуть поєднуватися з прізвищем. Швидше за все, ви викресліть зі списку імена, римуються з прізвищем, занадто довгі імена при довге прізвище, а також поєднання, що таять двозначність і дублюючі імена знаменитостей. Сюди ж можна віднести імена, що народжують у поєднанні з прізвищем невтішні прізвиська.

8.

Використовуючи всю перераховану вище інформацію, скоротіть свій список до двох жіночих або двох чоловічих імен (у разі, якщо ви знаєте стать майбутньої дитини).

9.

Після народження дитини ви можете відразу ж дати ім'я або, якщо хочете, почекайте пару днів, поспостерігайте за ним і вирішите, яке ім'я найкраще підійде малюкові.
{/LikeAndRead}