Як вибрати ім'я дитині-2


У міру того, як наближається довгоочікуваний день, багато майбутні батьки рвуть на собі (або один на одному) волосся, паникуя і гадаючи, як же їм назвати дитину. Ім'я, яке ви дасте своїй дитині, буде супроводжувати його все життя, тому батьки ставляться до вибору з усією серйозністю. Не бійтеся. Є певні кроки, які допоможуть вам швидше дійти згоди і не зашкодять вашим подружнім відносинам.

1.


Визначтеся з тим, чи хочете ви назвати свою дитину на честь якого-небудь члена сім'ї. Це може трохи полегшити ваше завдання, оскільки це звузить вибір імен.

2.


Починайте вибирати ім'я завчасно. Купуйте книгу, присвячену дитячим іменами, і нехай кожний з вас перегляне всі імена. Ви зустрінете багато імен, які ви ніколи навіть не чули, або про які не замислювалися. Деякі з них можуть бути прекрасні.

3.

Погортайте книгу з життєписами святих у випадку, якщо ви хочете назвати свою дитину на честь святого покровителя. Якщо є певний святий, чиї якості вас захоплюють, можливо, ви захочете назвати дитину на його честь. Багато батьків називають дитину на честь святого, день якого збігається з днем народження їхньої дитини.

4.

Будьте готові до компромісів. Батькам, які ніяк не можуть домовитися, варто скласти 2 списку з 10 імен. В одному будуть імена, які подобаються вам, в іншому - ті, які подобаються вашому партнерові. Обміняйтеся цими списками і виберіть 3 імені зі списку іншої людини, які могли би вас влаштувати. Потім обоє батьків можуть вибрати улюблене ім'я з тих трьох, які залишилися у списку або присвятити ім'я обговоренню шести залишилися імен.
{LikeAndRead}

5.

Подумайте про те, як буде звучати коротке ім'я дитини. Якщо вам не хочеться, щоб ім'я вашої дитини скорочували, виберіть таке ім'я, яке цього не передбачає, або заперечуйте, якщо хтось називає вашої дитини інакше, ніж ви.
{/LikeAndRead}