Як завагітніти близнюками


Отже, ви хочете двійнят? Завагітніти близнюками - дуже непросте завдання. Зазвичай ця схильність передається у спадок. Однак існує кілька способів збільшити свої шанси на народження двійні. Якщо ви не вірите в медикаменти, що підвищують плодючість і хочете зачати близнюків природним шляхом, ця стаття може бути вам дуже корисною.

1.


Календар.

Допоможе вам слідкувати за жіночим циклом і визначати найкращий час для сексу і запліднення яйцеклітин.

2.


Фолієва кислота (вітамін В6).

Щоденний прийом цього вітаміну необхідний для будь-якого здорового зачаття. Він також збільшує шанси завагітніти двійнятами. Спробуйте почати приймати фолієву кислоту за місяць до спроб завагітніти.

3.

Вага.

Постарайтеся трохи додати у вазі. У жінок з підвищеним відсотком жирів або з невеликим зайвою вагою більше шансів завагітніти близнюками. Але не потрібно набирати занадто багато зайвих кілограмів, адже ваше здоров'я дуже важливо під час вагітності.

4.

Годування груддю.

Одне дослідження показало, що поки ви годуєте грудьми вашого немовляти або дитини постарше, можливість зачати двійню збільшується. Використовуйте цей факт.
{LikeAndRead}

5.

Яловичина.

Їжте яловичину і пийте більше молока. Це підвищує ваші шанси завагітніти близнюками.

6.

Близнюки в роду.

Існують випадки, які не піддаються контролю. Наприклад, разнояйцовие близнюки у вашому роду. Якщо в сім'ї вашої матері зустрічалися такі близнюки, ймовірність того, що і у вас будуть такі ж, дуже велика.
{/LikeAndRead}