Як змусити малюка перестати плакати


Чого ви тільки не робили, щоб вгамувати малюка, що плаче! І міняли підгузник, і годували, і качали, і колисали, і катали дитину на машині, на що пішла ціла каністра бензину, і навіть брали малюка з собою в пральню. Але не турбуйтеся, надія вмирає останньою. Існує три простих, що не вимагають багато зусиль, способу. Їх призначає лікар в якості альтернативи заспокійливих засобів або ліків.

1.


Укутайте малюка ковдрою. У теплому «конвертику» малюк буде відчувати себе як в утробі матері. Якогось особливого ковдри не потрібно, підійде і звичайне, під яким спить дитина. В інтернеті багато відеороликів, що демонструють, як правильно це робити.

2.


Увімкніть пилосос. Я не жартую. Це дійсно допомагає. Краще слухати жахливий шум приладу, ніж плач дитинки. З першим відмінно впораються і беруші.

3.

Покачайте малюка обличчям вниз. Акуратно покладіть дитинку грудьми на свою долоню. Малюк повинен розташовуватися ногами до вас. Плавно піднімайте і опускайте руку. Батько краще впорається з цим завданням, оскільки він і сильніше, і лежати дитині на великій татової лапі набагато комфортніше.

Чи не упустите дитини. Якщо робити все правильно і дбайливо, то спосіб спрацює на всі сто. Мене він не раз виручав.
{/LikeAndRead}