Як змусити малюка посміхнутися для фотографії


Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Як змусити Вашого малюка посміхнутися, якщо він не розуміє, що значить "посміхатися"?! На всіх моїх дитячих фотографіях я посміхався, а ось в інших на фотографіях посмішки немає, тому всі думають, що вони в дитинстві ніколи не посміхалися. Я вивчив кілька способів змусити своє чадо посміхатися, щоб все потім бачили на фотографіях щасливої дитини.

1.


Для початку спробуйте привернути увагу малюка до себе його улюбленою іграшкою або брязкальцем. До речі, цей спосіб може допомогти Вам звернути погляд дитини на камеру або в іншу, потрібну Вам сторону. Звернувши на себе увагу, широко посміхніться йому і сподівайтеся, що він відповість вам взаємністю.

2.


Заспівайте малюкові веселу пісеньку. Наприклад "Ми їдемо, їдемо, їдемо в далекі краї!". Зазвичай такі пісеньки пов'язані з підстрибування дитини на Ваших колінах і викликають у малюка посмішку.

3.

Один з моїх прийомів, якщо я не в кадрі, - гра в хованки долонями, відкриваючи-закриваючи очі руками. Якщо ж ми обидва в кадрі, кращий спосіб змусити малюка посміхнутися - полоскотати його! Загалом, придумайте способи для своєї дитини, до яких Ви можете завжди вдатися, щоб викликати його усмішку або сміх. Будьте готові викликати посмішку дитини, навіть коли Ви не в кадрі. Головне не втомити дитини витівками до того, як зробите знімок, щоб Ваш спосіб спрацював в потрібний момент. Однак, мета виправдовує засоби! Якщо Ви досягнете посмішки дитини на кожній фотографії, всі Ваші знайомі скажуть: "Так, краще один раз побачити, яким щасливим було дитинство Вашої дитини!".{/LikeAndRead}