Як грати з малюком


Ваш маленький клубочок радості чекає не дочекається, поки ви почнете грати з ним. Ось кілька підказок, що можна зробити, щоб малюку було весело з вами!

1.


Розмова. Незважаючи на те, що ваша дитина поки не може підтримувати розмову вербально, ви все одно можете розмовляти з ним. Дослідження показують, що це допомагає їм швидше і краще навчитися спілкуватися. Тримайте дитину так, щоб йому було видно ваше обличчя, і вимовляєте пропозиції на кшталт «що ти робив сьогодні?», «Що за солодкий малюк?». Після кількох питань, ваш малюк може почати відповідати щось на зразок «агу», «оо» або «аа». Насолоджуйтесь!

2.


Гра. Посадіть свого малюка на коліна так, щоб він міг бачити ваше обличчя, а вам не довелося користуватися руками для його підтримки. Сховайте обличчя в долонях і скажіть щось на кшталт «де твоя матуся?», А потім відніміть руки і скажіть «так ось же вона!». Продовжуйте так грати і радіти посмішкам своєї дитини!

3.

Спів і танці. Тримайте дитину так, щоб вам було видно його обличчя і не доводилося весь час притримувати його за допомогою рук, щоб він не впав. Потім почніть співати і візьміть його руки в свої і акуратно почніть трясти і розгойдувати їх.
{/LikeAndRead}