Як грати з немовлятами


Грати з немовлятами завжди весело, принаймні, поки вони не починають вередувати. І тоді ви відразу починаєте шукати, хто б ще міг пограти з дитиною. Якщо це ваша дитина, то ви, швидше за все, знаєте, що йому подобається, але якщо він чужий, то доведеться використовувати метод проб і помилок. Пробуйте то і це, поки не почне виходити.

1.


Корчите смішні пики.

Коли ви граєте з дітьми, немає потреби піклуватися про те, наскільки безглуздо ви виглядаєте або говорите, тому що немовлятам дійсно подобаються всякі дурниці. Якщо ви серйозна людина, то вам, можливо, доведеться попрацювати над цим більше, ніж таким клоунам, як я. Пучьте очі, широко розкривайте рот і інше в тому ж дусі.

Коли ви хочете пограти, говоріть з ним порушеними голосом. Він може і не зрозуміє, що ви говорите, але сам тон вашого голосу позначить, що настав час грати. Співайте дурні пісеньки, видавайте дурні звуки, візьміть його ручки і хлопайте ними під час танцю. Використовуйте мобільний телефон або брязкальце, щоб розвивати координацію рук і очей.

2.


Фізичні вправи

Яскраві кольори простимулюють руху очей. Звертайте увагу на реакцію дитини, коли програєте йому різну музику. Досягнувши 4-6 місяців, він буде намагатися дотягнутися до іграшки, так що взаємодія збільшиться. Повзання по підлозі - веселе заняття, якщо ви будете повзти, він постарається підповзти до вас, а ви можете допомогти йому, щоб заохотити.

Найкраща гра, коли б ви не займалися з немовлям, - це об'єднання навчання з фізичними вправами. Найбільше немовляти веселить, коли ви повзаєте навколо нього і видаєте звуки різних тварин. Якимось чином діти знають, що ми робимо щось, невластиве дорослим, і їм теж хочеться це робити.

3.

У ванній

Нехай купання проходить весело: з іграшками та мильними бульбашками; так вона не буде чимось страшним. Ігри не повинні припинятися ні під час купання, ні під час миття. На додаток, вивчіть прості римовані пісеньки спеціально для купання. Дитина запам'ятає їх і в один прекрасний день заспіває разом з вами або для вас.

До 6-8 місяцях немовлята вже досить рухливі і щосили повзають, так що готуйтеся до погоні. Потім ви можете пограти з м'ячем або іншими іграшками, які стимулюють рух і розвивають моторні вміння. Добре витримувати баланс між грою з іграшками і без них, щоб розвивати творчість.

4.

Няня

Ну і, нарешті, вміння грати з дітьми дуже знадобиться, якщо ви влаштуєтеся на роботу з нагляду за дітьми. Кожна дитина індивідуальна, так що ви дізнаєтеся, що може викликати посмішку або хихикання тільки методом проб і помилок. Хоча, мій улюблений спосіб все ж - запитати у батьків перед їх відходом.{/LikeAndRead}