Як грати з дитиною


Гра з маленькою дитиною доставляє багато задоволення, але урізноманітнити ці ігри буває важко. З кожним днем дитина все більше розвивається і йому стають доступні все більше і більше занять.

1.


У перший місяць після народження мої діти не вміли нічого робити, вони тільки вчилися перевертатися. Протягом цього місяця я клала їх на животик на спеціальну подушку перед м'якими іграшками та розмовляла з ними. У цей період все, що ви можете робити - це проявляти свою любов, читати і носити на руках. Ми почали підносити до них дзеркало, щоб подивитися на їх реакцію.

2.


Коли ваша дитина навчиться добре тримати голову, можна садити його в стрибуни або в манежі з розвиваючими іграшками. Покажіть йому, як включати музику і що можна робити з рештою іграшками. Мої діти протягом двох місяців зрозуміли, що якщо вони будуть рухатися в стрибуни, то заграє музика, і можна буде грати з усіма іграшками. Тепер вони вже відштовхувалися від підлоги (а раніше вони його навіть не торкалися).

3.

Коли дитині буде близько чотирьох місяців, покладіть його собі на живіт і дозвольте скотитися. Коли він скочується, вимовляєте щось типу «ууух», високим веселим тоном. Покладіть його собі на ноги і качайте вгору і вниз, як на гойдалках. Найбільше я люблю показувати дітям їх відображення в дзеркалі. Раніше вони починали ревнувати до іншого дитині поряд з їх мамою, але тепер вже почали дізнаватися у відображенні самих себе.

4.

Носіть дитину з собою по будинку, коментуючи всі свої дії. Постійно співайте йому які-небудь пісеньки. Я обожнюю співати веселі пісні, і мої малюки завжди радіють разом зі мною. Ведіть себе дурненьке, дітям це сподобається. Пощекочіте малюка і смійтеся, коли сміється він, бо тоді він буде сміятися ще сильніше. Показуйте малюкам нові іграшки і спостерігайте за їх реакцією, порівнюйте їх ставлення до шумливим і тихим іграшкам. Просто смійтеся і весело проводите час з малюком, бо цей період швидко проходить. Підключіть свою уяву, придумуйте нові заняття, власні пісні, щоб розважити дитину. Дитині дуже легко догодити, так чудово знати, що практично все, що ви робите, викличе посмішку на його обличчі.
{/LikeAndRead}