Як заспокоїти вашого неспокійного малюка


Мати дітей - для багатьох це щастя і прекрасний життєвий досвід. Але іноді щастя материнства може затьмарювати невгамовність малюка. Наприклад, ви можете рвати на собі волосся (повірте мені, я знаю) через те, що ні ви ні малюк не висипаєтеся. Ось Ритуал масажу, який я використовувала для своєї дочки, коли вона впадала в збуджений стан. Це працювало в нашому з нею випадку, але, сподіваюся, спрацює і у вас.

1.


Заповніть дитячу ванночку теплою водою. Одягніть рукавиці для душу і купайте малюка, використовуючи лавандова засіб для купання фірми Johnson & Johnson. Застосовуйте ніжні кругові масажні рухи, звертаючи особливу увагу на спинку і голову дитини.

2.


Вийміть дитини з ванної і укутайте в дитяче рушник з капюшоном. Трохи походіть з ним по кімнаті, ніжно поплескуючи по спині.

3.

Ароматні палички освіжать будь-яку кімнату. Приглушіть світло або запаліть свічки і встановіть в кімнаті палички з легким ароматом (палички, після того, як їх вмочити в ароматичному маслі з легким ароматом, надають кімнаті прекрасний свіжий розслабляючий запах протягом дня і ночі, поки малюк спить), що створить заспокійливий ефект . Тепер покладіть дитя в ліжечко і помасажуйте лавандовою дитячим лосьйоном. МАСАЖ ТІЛА НА ЦЬОМУ ЕТАПІ є ключовими (він допомагає дитині розслабитися). Зосередьтеся на його спинці, ніжках і ступнях. У середині масажу одягніть йому піжаму і продовжуйте масажувати ніжки і ступні. Продовжуйте, поки дитина не засне.{/LikeAndRead}