Як заспокоїти малюка, що плаче


Плач немовляти - це своєрідна форма спілкування крихти з зовнішнім світом. Це спосіб розповісти про свої потреби, що він голодний або йому незручно. Єдиний спосіб визначити і зрозуміти малюка - це відгукнутися. Тільки якщо ви відгукнетеся на плач дитини, ви зможете заспокоїти його і вирішити проблему.

1.


Пройдемося по всьому списку поширених причин плачу: він хоче їсти? Він тільки що забруднив пелюшки? Йому незручно так лежати? Втомився і хоче спати? Проситься на ручки або у нього коліки?

2.


Коли малюк плаче, він закидає голову і підтискає ніжки, іноді допомагає просто перемінити позицію. Просто зігнути спинку або зафіксувати в зручному положенні часто може заспокоїти його.

3.

Загорніть його і притисніть до себе. Можна укутати малюка в ковдру або використовувати дитячу перев'язь-слінг або сумку-кенгуру. У цьому випадку маляті буде зручно в той же час ваші руки залишаються вільними. Ідея в тому, щоб створити у дитини почуття захищеності й тепла, як в утробі матері.

4.

Дайте йому соску. Процес смоктання дає багато переваг: заспокоює серцевий ритм малюка, розслаблює шлунок і ніжки.
{LikeAndRead}

5.

Увімкніть заспокійливу музику або створіть будь ритмічний неголосний шум. Звук працюючого пилососа або пральної машини прекрасно заколисує малюків. Це рівномірний звук, з постійно повторюваними циклами, діти люблять таке.

6.

Візьміть його погуляти. Свіже повітря піде на користь вам обом, тому покладіть його в коляску і вирушайте на прогулянку. Можна посадити дитину в дитяче сидіння і проїхатися на машині.

7.

Зробіть дитині масаж. Більшості малят потрібні дотики і масаж - це те, що доктор прописав. Злегка розітріть животик і спинку. Самі руху не важливі, головне, щоб вони були м'якими і повільними. Ще однією перевагою масажу є те, що він полегшує коліки від газів в кишечнику.{/LikeAndRead}