Як боротися з післяпологовий депресією

Післяпологова депресія зачіпає від 60 до 80 відсотків народили. Більшості вдається впоратися з легким депресивним станом і почати радіти турботі про свою дитину. Але деяких жінок депресія, тривожність і розчарування не залишають, в результаті чого вони починають відчувати себе пригніченими. Якщо у вас чи когось з ваших знайомих післяродова депресія, поставтеся до неї серйозно і постарайтеся отримати допомогу.

Як відлучити дитину від грудей

Відлучення дитини від грудей може здатися дуже складним завданням. Як почати відлучати дитину, якщо він або вона цього не хоче? Деякі люди вважають, що коли дитина буде готова, він сам зробить це. Я ніколи не стикалася з подібним. І коли моїй доньці настало 14 місяців, я вирішила, що ми обидва готові.

Як годувати грудьми в громадському місці

Багато молодих мам відчувають себе ніяково при годуванні грудьми в громадських місцях, але всі діти повинні їсти, коли вони голодні, і плач дитини набагато більш помітний, ніж грудне годування. Ось як погодувати дитину непомітно, завжди і всюди.

1.

Плануйте заздалегідь. Якщо ви знаєте, що будете гуляти протягом декількох годин, подумайте, як і де ви плануєте погодувати чадо.

Як годувати малюка грудьми

У перші 6 місяців життя малюків рекомендується годувати виключно грудним молоком. Діти, яких годують грудьми, рідше заражаються вушними інфекціями і здоровіші за всіма показниками. Також діти на грудному вигодовуванні рідше стають алергікам. Грудне молоко прекрасно задовольняє поживні потреби малюків.

Як доглядати за новонародженим

Турбота про новонародженого малюка вимагає багато сил, але це того варто. Навіть якщо чужі діти вас дратують, все повністю зміниться, коли у вас з'явиться свій дитина. Потрібно знати безліч правил і тонкощів, щоб доглядати за немовлям, ось основні речі, які ви обов'язково повинні знати, як батько.