Як вкласти дитину спати

Позбавлення сну трактується міжнародними законами, як катування. Виходить, що ваш малюк - злочинець, раз не дає вам спати, але рішення можна знайти завжди, в тому числі і для цієї сімейної проблеми.

Незважаючи на все, що розповідають в книгах, в питаннях сну дітей (так само як і дорослих), універсальних рішень не буває.

Як вкласти дитину спати на всю ніч

Втомилися вставати кожну ніч по два, три, чотири рази, щоб заспокоїти малюка і знову укласти його спати? Навчіть його засипати самостійно - без годування грудьми, посмоктування пляшечки або пустушки, без заколисування, носіння на руках або поплескування по спинці - і, можливо, ваш малюк буде спати всю ніч безперервно.

Як впоратися з післяпологовий депресією

Багато молоді матері страждають від депресії після народження дитини, причому цей стан може тривати від кількох місяців до кількох років. Турбота про малюка крім радості може приносити відчуття нескінченної втоми, тривоги, власної марності, жалю, гніву, причому одночасно. Це призводить жінку до сліз і депресії.

Як за допомогою глибокого дихання і візуалізації навчити свого малюка швидко засипати

Якщо змусити спати Вашого малюка - це справжнє випробування, можна допомогти і собі, і йому, і навчити його глибокому диханню і візуалізації.

1.

Вимкніть світло і ляжте поруч з дитиною.

2. Скажіть йому, що зараз будете грати в фантазії.

3. Попросіть дитину закрити очі. Тихим заспокійливим голосом опишіть йому яку-небудь знайому для нього ситуацію.

Як заколисати дитину

Ви тільки що заколисало її, а вона знову не спить і кричить. Ви можете дозволити їй виплакатися або спробувати застосувати втілити в життя деякі ідеї, щоб її приспати.

1.

Потримайте дитину на руках. Більшість немовлят люблять обійми перед тим, як заснути.

2. Погодуйте дитину грудьми. Немовлята часто засипають під час годування - власне, іноді складно не дати їм заснути, щоб закінчити годування.