Як відновити фігуру після народження дитини

Якщо ви набрали за вагітність кілограмів сім, то цей текст не для вас. Бачте, все життя я була в чудовій формі - ніколи не набирала зайву вагу, регулярно займалася спортом і їла здорову їжу. Але хто б знав! Коли я завагітніла, я продовжувала робити вправи і правильно харчуватися, і все одно набрала більше 20 кілограм!

Як визначити, хто у вас буде, хлопчик чи дівчинка

Існує маса способів, як наукових, так і народних, для визначення статі вашої дитини. Але пам'ятайте, що всі методи не можуть бути на 100% вірні. Ось кілька способів для визначення статі дитини.

1.

Для більшої точності можна провести ультразвукове обстеження. Але не можна точно визначити, хлопчик чи дівчинка у вас буде, поки не буде чітко видно його статеві органи.

Як забезпечити здорове протягом вагітності

Кожна мати хоче бути здоровою під час вагітності. Існує сотні міфів про те, як цього домогтися. Ось кілька чудових порад, які допоможуть вам забезпечити здорове протікання вагітності.

1.

Дбайте про себе. Одна з кращих речей, яку ви можете зробити для своєї майбутньої дитини - це дбайливо до себе ставитися.

Як запобігти гестаційний діабет

Гестаційний діабет - це вид діабету, що виникає у жінок під час вагітності. У жінок з гестаційним діабетом ніколи не було цукрового діабету до вагітності, і цей стан було безпосередньо викликано цікавим положенням. Цей вид діабету, як правило, повністю проходить після народження дитини. Гестаційний діабет виникає у 4 відсотків вагітних жінок.

Як зачати дівчинку

Отже, ви плануєте завести дитину. І вам дуже хочеться мати дочку. Ви все бачите в рожевому кольорі ... Багато хто скаже вам, що вибрати заздалегідь стать дитини неможливо. Але чи так це? Вже дуже давно люди намагаються вибрати стать майбутнього малюка. І продовжують спроби по сьогоднішній день. Статистика показує, що 90 відсотків людей воліли б вибирати стать дитини самі, якби їм була надана така можливість.