Як відновити фігуру після народження дитини


Якщо ви набрали за вагітність кілограмів сім, то цей текст не для вас. Бачте, все життя я була в чудовій формі - ніколи не набирала зайву вагу, регулярно займалася спортом і їла здорову їжу. Але хто б знав! Коли я завагітніла, я продовжувала робити вправи і правильно харчуватися, і все одно набрала більше 20 кілограм! Я була в шоці. І при цьому я не відчувала себе товстою, тільки вагітної. І відчувала себе досить привабливою і жіночною. І була впевнена, що всі зайві кілограми залишаться в пологовому будинку. Але цього не сталося. І ось мій власний досвід позбавлення від зайвої ваги.

1.


Дайте тілу час на відновлення. Неважливо, чи були пологи природними або за допомогою кесарева розтину, вашому тілу потрібен час. З психологічної точки зору може бути важко, адже ви вперше бачите своє тіло без живота і раптом розумієте, наскільки воно змінилося. Все нормально. Просто дайте собі час прийти в норму і поки присвятіть себе дитині.

2.


Підберіть для себе комплекс вправ. Всі ми різні - хтось стає домогосподаркою, хтось повертається до роботи, у когось купа дітей. Для кожної жінки потрібно підібрати свій план. Повірте мені. Необхідно тільки зрозуміти, що допоможе саме вам: бігова доріжка, біг підтюпцем, диск із записом комплексу вправ.

3.

Всього лише 30 хвилин. Якщо ви зможете щодня приділяти собі ці 30 хвилин, буде просто чудово. Постарайтеся займатися кожен день, якщо у вас буде виходити робити вправи хоча б 3-4 рази на тиждень, вже добре. Ви можете подумати, що нереально викроювати час для себе, але, повірте мені, це можливо. Я повертаюся додому з роботи і гуляю з дочкою 20-30 хвилин. Це час на те, щоб прийти в себе після роботи. Іноді вранці за нею доглядає чоловік, а я роблю вправи. Я знаю, що ви видихнули. Але секрет в тому, що щоденні вправи насправді додадуть вам сил. Спробуйте. Ви зможете жити повноцінніше, продовжуючи уривати 4-6 годин на сон і 10-12 працюючи в якості мами-домогосподарки або в офісі.

4.

Вам знадобиться час, щоб прийти у форму, не поспішайте. Найлегше спалювати жир, нарощуючи м'язову масу. Кожна з нас хотіла б мати персонального тренера і чудову няню, але - на жаль. Тому ставтеся до проблеми простіше. Почніть з 25 віджимань і присідань. Потім щотижня додавайте 5-10 разів, поки не дійдете до 100. Якщо вам вдасться викроїти час і ходити на йогу або шейпінг - так навіть краще.
{LikeAndRead}

5.

Слідкуйте за своїм харчуванням. Під час вагітності ми потураємо своїм примхам, як і більшість з нас. Але в цей час ми стаємо вкрай розбірливими, тому дізнаємося про правильне харчування набагато більше, ніж знали до того. Продовжуйте стежити за тим, що їсте і після пологів, тому що ви повинні подбати про себе заради самої себе. Намагайтеся їсти здорову їжу, свіжі продукти без модифікованої сої та рафінованого цукру. Тільки тепер ділите порцію навпіл, таким чином, ви будете спалювати більше калорій, ніж споживаєте. Один із перевірених способів скинути зайву вагу.

6.

Не поспішайте. Ваше тіло не стане таким, як колись, відразу ж після народження дитини. У мене все ще залишилося пара зайвих кілограмів, а моєї дочки вже майже рік. Але я веду активний спосіб життя, я здорова, і я знаю, до чого прагнути. Ви теж впораєтеся з цим.
{/LikeAndRead}