Як природними методами викликати пологи


Останній місяць вагітності переноситься багатьма жінками досить важко, а тим вагітним, які вже переходили покладений термін, доводиться вже зовсім нелегко. Не робіть дурниць, зберігайте розсудливість: чи не піддавайте ризику здоров'я дитини, вирішивши застосувати будь-якої з описаних нижче методів без попередньої консультації з лікарем. Що стосується особисто мене, то обидві мої вагітності, на щастя, розв'язалися пологами в покладений термін, проте на останньому тижні, будучи готовою викликати пологи самостійно, я проконсультувалася з лікарем, і нижче поділюся з вам отриманими рекомендаціями.

1.


Секс

Якщо у вас існують побоювання з приводу безпеки цього методу, то ви даремно турбуєтеся. Дозволивши собі секс, ви не нашкодите дитині, навіть якщо шийка матки вже розкрилася на 2 сантиметри. Причина, по якій заняття сексом здатні спровокувати початок родової діяльності, полягає в тому, що під дією речовин, що містяться в чоловічій спермі, матка розслабляється і стає більш здатною до розкриття. Цей метод спрацює лише в тому випадку, якщо плід в матці лежить голівкою вниз.

2.


Ходьба

Цей метод хоч і займає більше часу, проте вкрай дієвий - адже ходьба сприяє тому, що плід в матці опускається вниз. Тому стійте і ходіть якомога більше. Чим нижче опустився плід, тим ближче ви до початку пологів.

3.

Морські водорості

У мене особисто не виникло жодного бажання випробувати дієвість цього методу. Ввести висушені морські водорості в піхву? Ні вже, вибачте! Однак хоч особисто я і проігнорувала даний метод, виявляється, лікарі використовують його в пологових будинках в якості альтернативного методу, що допомагає спровокувати початок родової діяльності. Що ж, як кажуть, вік живи - вік учись.

4.

Гарячий душ

Цей простий метод дозволяє породіллі прискорити і полегшити протікання пологів. Застосування методу виробляє подвійний позитивний ефект. По-перше, приймаючи гарячий душ, породілля розслабляється, що укупі з силою тяжіння, допомагає плоду опуститися нижче. По-друге, гаряча вода підсилює кров'яний тиск, в результаті чого збільшується тиск у кров'яних клітинах, що оточують матку.
{LikeAndRead}

5.

Масаж живота

Вагітним жінкам властиво постійно погладжувати свій живіт - це природно виникає звичка всіх майбутніх мам. Щоб наблизити наступ пологів, живіт слід масажувати м'якими круговими рухами, спрямованими зверху вниз. Це допоможе плоду зайняти в матці безпечне положення: головкою по напрямку до родового каналу.

6.

Особисто я воліла використовувати поєднання декількох описаних методів. Пройшовши пішки півтора кілометри, при цьому постійно погладжуючи живіт, щоб допомогти дитині опуститися, я потім поверталася додому і розслаблялася під гарячим душем. Ці дії я повторювала кілька разів, щоб прискорити настання пологів, коли готувалася народити своєї першої дитини. Приблизно через чотири години я вже була готова їхати в пологовий будинок.
{/LikeAndRead}