Як позбутися від ранкової нудоти і блювання під час вагітності


Погане самопочуття вранці - проблема, властива всім вагітним жінкам, крім того, воно може виникати не тільки в ранкові години. Існує безліч способів, що допомагають позбутися від ранкової нудоти і блювання у вагітних, і вам доведеться знайти той, який підходить саме вам. У цій статті описані деякі засоби, що допомагають полегшити ваш стан.

1.


Пийте гарячий трав'яний чай. Спробуйте пити чай з ромашки або імбирний чай. Імбир, як відомо, надає заспокійливу дію на шлунок, тим не менш, він має дуже сильний аромат, тому не заварюйте занадто міцний чай, інакше він може вийти гірким. Опустіть два чайних пакетика в гарячу воду 4-5 разів і випийте отриманий напій.

2.


Розсмоктуйте льодяники зі смаком цитрусових. Ви можете навіть придбати спеціальні льодяники, які рекомендовані при токсикозі вагітних, але вони дорожче звичайних цукерок, тому спочатку вам слід спробувати прості льодяники зі смаком лимона.

3.

Дихайте свіжим повітрям. Це особливо корисно, якщо ви починаєте відчувати себе погано в машині. Просто відкрийте вікно і зробіть кілька глибоких вдихів. Якщо це не допомагає, зупинитеся.

4.

Пийте напої, рекомендовані для вживання під час фізичних тренувань, в них міститься велика кількість електролітів. Часта блювота досить швидко призводить до зневоднення організму, а зневоднення може тільки погіршити становище і погіршити ваше самопочуття. Спортивні напої допоможуть відновити рівень рідини швидше, ніж вода. Також ви можете прийняти електролітний розчин, який застосовується для лікування зневоднення, якщо він є у вас вдома.
{LikeAndRead}

5.

Уникайте того, що провокує нудоту. Ви швидко виявите, що деякі речі, наприклад такі як різкий запах або підвищення температури викликає у вас нездужання. Робіть все можливе, щоб уникнути цього. Намагайтеся не перегріватися, так як це призводить до появи нудоти.
{/LikeAndRead}