Як позбутися від почуття нудоти вранці


Нудота вранці - це неприємне відчуття, через яке проходили всі вагітні жінки. Іноді ця нудота настільки нестерпна, що при одній думці про ще однієї вагітності вас буде вивертати навиворіт. Але не варто впадати у відчай. По-перше, почуття нудоти рано чи пізно мине! Так, саме так, до четвертого місяця вагітності почуття нудоти проходить само собою. По-друге, нудота - це всього лише дрібниця життя, адже ви станете мамою! Зрозуміло, що вічно втішати себе цією думкою складно, тому ознайомтеся з нашими порадами, які допоможуть вам позбавитися від почуття нудоти вранці.

1.


Лимон

Лимон допомагає багатьом жінкам побороти підступають з ранку нудоту. Тримайте на увазі кілька свіжих лимонів і при перших ознаках нудоти вдихайте їх аромат. Якщо це вам допомогло, то тримайте лимон завжди при собі, навіть за межами будинку.

2.


Не схоплюватися з ліжка

Багато жінок продовжують ходити на роботу або вести домашнє господарство навіть будучи вагітними, незважаючи на нудоту і дискомфорт. Заведіть сигнал будильника на тридцять-сорок хвилин раніше звичайного, щоб мати запас часу і не робити все в поспіху. Прокинувшись, не схоплюватися з ліжка відразу, полежте пару хвилин, потім трошки посидьте і тільки потім вставайте на ноги.

3.

Найчастіше приймайте їжу

Тримайте недалеко від себе ті продукти, які ви в змозі з'їсти. Якщо ви будете мало їсти, те почуття нудоти вранці тільки посилитися. Тому ви повинні завжди бути ситі, а для цього вам потрібно завжди мати під рукою що-небудь їстівне.

4.

Уникайте запахів, від яких вас нудить

Те, що раніше здавалося вам приємним, зараз може викликати нудоту. Уникайте запахів, від яких вам дурно. Це стосується парфумів, туалетної води вашого чоловіка, і навіть запаху колись улюбленої страви.
{LikeAndRead}

5.

Імбир

Вченими було доведено, що імбир - це дуже ефективний засіб у боротьбі з ранковою нудотою. Спробуйте пити імбирний чай, є імбирні цукерки або жувати імбирну жувальну гумку.

6.

Їжте на ніч

Іноді поївши на ніч, вранці ви не будете відчувати нудоту. Заведіть собі правило - їсти на ніч (але не переїдати), щоб вранці відчувати себе набагато краще.

7.


Спробуйте натиснути на живіт

Трохи вище пупка є зона, злегка натиснувши на яку, можна позбутися від нудоти. Як тільки підступає нудота, просто злегка натисніть на цю частину живота. На перший погляд це здається малоефективним, але багато жінок саме так і справлялися з нудотою вранці.
{/LikeAndRead}