Як забезпечити здорове протягом вагітності


Кожна мати хоче бути здоровою під час вагітності. Існує сотні міфів про те, як цього домогтися. Ось кілька чудових порад, які допоможуть вам забезпечити здорове протікання вагітності.

1.


Дбайте про себе. Одна з кращих речей, яку ви можете зробити для своєї майбутньої дитини - це дбайливо до себе ставитися. Якщо ви раніше пили, курили або брали легкі наркотики, припиніть це робити. Якщо ви п'єте каву, обмежте його кількість до однієї чашки на день. Кожен знає когось, хто робив що-небудь з цього під час вагітності, і дитина народилася здоровою. Це, звичайно, добре, але вам не потрібно ризикувати.

2.


Харчуйтеся правильно! Приймайте вітаміни для вагітних. Це прекрасний спосіб забезпечити свій організм вітамінами і мінеральними речовинами, але вам також варто кожен день правильно харчуватися. Вам потрібно приймати 80-120 грам білка в день. Курка, лосось і яйця - прекрасні джерела необхідного вам білка. Овочі з темно-зеленим листям також прекрасно вам підходять. Визначтеся з правильним кількістю споживаної солі. І надто велике, і занадто маленька кількість солі може викликати набряки. І пийте багато води.

3.

Вправляйтеся. Навіть якщо ваша вагітність тільки починається, вправи корисні і для вас, і для вашої дитини. Не треба ніякої надмірної активності, уникайте видів спорту, при яких потрібно бігати або стрибати. Ходьба, вправи Кегеля, плавання, присідання вам підходять.

4.

Прислухайтеся до свого тіла. Коли ви хочете з'їсти щось конкретне, ваше тіло намагається сказати вам, що вам потрібен певний вітамін або мінерал, який є в цьому продукті. Ваше тіло постійно трудиться, щоб відповідати змінам, які з вами відбуваються.
{LikeAndRead}

5.

Веселіться! Те, що ви вагітні, не означає, що ви не можете радіти життю. Вагітність - один з кращих періодів у житті. Ви можете зробити багато чого, щоб подбати про себе. Запишіться на курси, сходіть в басейн, купіть речі для дитини.

6.

Не варто занадто багато турбуватися.

Ви вагітні, а значить, вас може багато турбувати. Особливо, якщо ваша вагітність - довгоочікувана. Проте, пам'ятайте, що стрес шкідливий для дитини. Неможливо позбутися від усього стресу, який присутній у вашому житті, проте є здорові способи впоратися з ним. Поговоріть з ким-небудь, опишіть ваші почуття в щоденнику, сходіть на прогулянку або зробіть те, що вам подобається.

7.

Нарешті, займіться самоосвітою. Читайте книги про вагітність, пологи і новонароджених. Підіть на курси. Освіта піде вам на користь. Звичайно, ви не зможете повністю підготуватися до появи дитини, поки він не з'явиться. Але ви зможете полегшити те, що вам належить, заздалегідь підготувавшись.
{/LikeAndRead}