Як підготуватися до появи будинку немовляти


Я вирішив написати цю статтю, дізнавшись вчора, що моя дружина вагітна нашим першим дитиною! Що за божевільний день! Немає нічого більш захоплюючого, ніж дізнатися, що в тебе буде дитина! Ось кілька простих кроків, які ви можете зробити після того, як тест вашої дружини на вагітність виявився позитивним.

1.


Найперше, про що я хочу сказати - це повторна перевірка, щоб просто бути впевненим на сто відсотків. Я ніколи не чув про хибно позитивному результаті, але два позитивних тесту на вагітність допоможуть повірити в очевидне. Відразу ж запишетесь на прийом до лікаря для огляду. Доктор теж проведе тест на вагітність і визначить можливий період зачаття. У кабінеті у лікаря ви знайдете багато інформації про вагітність.

2.


Якщо у вас є медична страховка, зверніться у свою страхову компанію, щоб дізнатися, які витрати по вагітності та пологах покриває ваша страховка, а які ні.

3.

Пошукайте спеціальні групи підготовки до пологів та догляду за дитиною. Часто таку інформацію можна знайти в кабінеті лікаря або в пологовому будинку. Вивчіть цю інформацію, так як деякі з груп можуть бути безкоштовними!

4.

Обговоріть, як облаштувати свій будинок для прийому вашого новонародженого. У перші кілька місяців все буде нормально, але, у міру того, як Ваша дитина росте і стає більш цікавим, ті речі, які були прекрасним прикрасою будинку, тепер можуть стати небезпечними. Приберіть скляні підсвічники і тому подібні крихкі предмети з легкодоступних місць і переставте їх вище або відправте в комору.
{LikeAndRead}

5.

Повідомте членам своєї сім'ї і друзям про свою великої радості. Буде зовсім непогано влаштувати невелику вечірку! Пам'ятайте про майбутньої матері: уникайте вживання алкогольних напоїв. Споживання алкоголю під час вагітності може зашкодити вам і вашій дитині і привести до вроджених дефектів і передчасних пологів.

6.

Порахуйте витрати на дитину. Зробити це ніколи не буває занадто рано. Відкладайте трохи більше грошей: це, безумовно, буде великою підмогою, коли ваш маленький згорток щастя, нарешті, приїде додому. Цю звичку варто зберегти і на той час, коли ви будете звикати до того, що у вас росте дитина.

7.

Насолоджуйтесь! Це наш з дружиною первісток! Я нестямі від радості! Сподіваюся, ця стаття буде корисною всім майбутнім батькам. Дякуємо за увагу!
{/LikeAndRead}