Як запобігти гестаційний діабет


Гестаційний діабет - це вид діабету, що виникає у жінок під час вагітності. У жінок з гестаційним діабетом ніколи не було цукрового діабету до вагітності, і цей стан було безпосередньо викликано цікавим положенням. Цей вид діабету, як правило, повністю проходить після народження дитини. Гестаційний діабет виникає у 4 відсотків вагітних жінок. Доброю новиною є те, що гестаційний діабет легко виявляється, його можна запобігти і контролювати. Читайте далі цю статтю, щоб дізнатися, як запобігти гестаційний діабет.

1.


Здайте аналізи. Першим кроком до запобігання гестаційного діабету є виявлення вашої схильності до його виникнення. Більшість вагітних жінок здають аналізи на гестаційний діабет на двадцять восьмому тижні вагітності. Існують аналізи, результати яких готові через годину, а також через три. Більшості вагітних жінок пропонують зробити одногодинної аналіз і перейти до тригодинному лише в тому випадку, якщо результати першого аналізу перевищують показники норми. Якщо і другий аналіз підтверджує результати першого, жінці ставлять діагноз гестаційний діабет, або його розвиток.

2.


Дотримуйтеся дієти, рекомендованої при гестаційному діабеті. Ця дієта допоможе вам запобігти розвитку гестаційного діабету, або дасть можливість тримати його під контролем. Якщо результати аналізів не дуже хороші, ви отримаєте роздруківку цієї дієти у лікаря, в іншому випадку ви можете знайти рекомендації з харчування в інтернеті.

3.

Виконуйте фізичні вправи, принаймні, 30 хвилин на день, три рази на тиждень. Вагітним показані легкі вправи з мінімумом навантаження, але все ж переконайтеся, що у вас підходящий рівень підготовки і ви зможете їх виконувати. Це важливо для вашого здоров'я і здоров'я вашої дитини. Жінки з гестаційним діабетом схильні до ризику народити дитину з великою вагою, а також з широкими плечима. Це загрожує ускладненнями при пологах, а саме дискоординацией родової діяльності, яка потенційно може викликати параліч новонародженого.
{/LikeAndRead}