Як вчасно вставати вранці


Одна з найважчих завдань, з якою щодня стикаються багато людей, особливо, студенти, - вчасно прокидатися вранці. Якщо людина не жайворонок, то він, швидше за все, ставить свій будильник так, щоб він дзвенів раніше, ніж потрібно, тому що не може встати з ліжка по першому дзвінку. Ось декілька порад про те, як впоратися з цією нагальною проблемою.

1.


Обзаведіться будильником з гучним дзвінком і заводите його саме на той час, в яке вам потрібно встати. Якщо будильник працює від мережі, то він повинен зберігати налаштування часу в разі відключення електроенергії.

2.


Важливий момент - поставити будильник в дальній від ліжка частині кімнати, в іншому випадку ви, швидше за все, будете вимикати його і лягати спати далі. Якщо будильник далеко, то волею-неволею доводиться піднятися з ліжка: так у вас буде більше шансів скинути з себе сон.

3.

І найскладніше: вимкнувши будильник, ні в якому разі не лягайте назад в ліжко, хоча вона здається такою затишною і продовження сну представляється дуже хорошим рішенням. Однак потрібно встати і почати свій день, приготувавшись виконувати те, що у вас заплановано. На щастя, дисциплінувати себе цілком можливо, і багатьом це цілком вдається.
{/LikeAndRead}