Як виготовляти деревні гранули


Гранули використовуються в якості палива. У зв'язку з тим, що ціни на енергоносії зростають, підвищується попит на більш економічний і доступний спосіб опалення за допомогою деревних гранул. В останні роки цей попит загострився, і деревні гранули подорожчали. Втім, їх, мабуть, простіше виготовити самостійно!

1.


Зберіть сухі тирсу, стружку або тріску. Виберіть тирсу або стружку відповідних розмірів.

2.


Просушіть тирсу або стружку в сушарці при температурі 300 ° С, щоб видалити вологу, а потім пропустіть через молоткову млин, щоб вийшла пастоподібна субстанція. Опис різних молоткових млинів можна знайти в інтернеті.

3.

Покладіть субстанцію під прес. Прес буде пресувати сировину через форми, що мають отвори, і, таким чином, будуть виготовлятися гранули.

4.

Встановіть для гранул високий тиск. Переконайтеся, що прес постійно працює з високим тиском, щоб дерево виділяло лігнін (натуральне клейка речовина), який буде природним чином склеювати гранули.
{LikeAndRead}

5.

Охолодіть гранули. Помістіть їх в холодильник з температурою повітря -15 ° С. Переберія гранули, щоб переконатися у відсутності окремих частинок пилу і розколотих гранул. У вас повинні вийти тільки затверділі гранули.
{/LikeAndRead}