Як підготувати до використання х'юмідор


Використовуючи х'юмідор (спеціальний ящик для зберігання сигар), ви збережете аромат і свіжість ваших сигар і інших тютюнових виробів, навіть якщо вони будуть зберігатися в ньому довгий час. Основними деталями х'юмідора є увлажлінель і гігрометр. Зволожувач служить джерелом вологи всередині ящика, а гігрометр потрібен для того, щоб показувати вам її рівень. Виділивши трохи часу на всі необхідні приготування, ви забезпечите відмінні умови для зберігання ваших сигар або інших тютюнових виробів впродовж тривалого часу.

Перевірте гігрометр для хьюмідора

1.


Підготуйте джерело вологи. Для цього вам знадобитися кришечка з 2 - х літрової пластикової пляшки з - під безалкогольного напою. Заповніть кришку сіллю більше, ніж на половину. Потім, використовуючи ложку, капніть на сіль трохи дистильованої води - сіль повинна придбати консистенцію вологого піску, як на пляжі.

2.


Акуратно помістіть кришечку з вологою сіллю в пластиковий пакет із засувкою, як Ziplock. Туди ж помістіть гігрометр і закрийте пакет. Вам доведеться почекати 8:00 перш, ніж витягнути гігрометр.

3.

Протріть х'юмідор всередині. Поки гігрометр закрито в пакеті на 8 годин, скористайтеся моментом і протріть ящик зсередини спочатку вологою ганчірочкою, а потім сухою, щоб прибрати зайву вологу. Проробляйте це кожну годину, щоб дати кедрової деревині звикнути до умов, в яких вона скоро буде перебувати.

4.

По закінченні 8 - ми годин вийміть гігрометр з пакета. Подивіться на його показники вологості. Після перебування в поліетиленовому пакеті з кришкою, наповненим вологою сіллю, протягом 8 годин його показник має становити 75%. Якщо ж рівень вологості сильно відрізняється від цього числа, то вам доведеться скористатися маленькою викруткою і повільно прикручувати болтик на задній стороні гігрометра доти, поки стрілка не зупинитися на позначці 75. Можливо, прилад постраждав від випадкового удару або з ним неправильно зверталися перш, ніж він потрапив до вас - саме тому необхідно було зробити подібну перевірку. Як варіант, ви можете звернутися за кваліфікованою допомогою до фірми - продавцю сигар.
{LikeAndRead}

5.

Помістіть гігрометр в х'юмідор. Прилад слід розмістити в кришці ящика. Це потрібно для того, щоб ви могли спостерігати за рівнем вологості і не відкривати при цьому сам ящик.

Підготовка зволожувача

1.

Покладіть зволожувач в невелику миску. Підійде будь-яка, яка знайдеться на вашій кухні, якщо вона вміщує в себе зволожувач.

2.

Повільно налийте в миску трохи дистильованої води. Ні в якому разі не покривайте зволожувач водою повністю. Якщо вода доходить до середини висоти зволожувача - цього цілком достатньо. Замочуйте зволожувач не більше 2 - 3 хв. Потім витягніть його і промокніть зовнішні сторони вологим рушником.

4.

Помістіть зволожувач в х'юмідор. Він може знаходитися як біля гігрометра, так і на дні скриньки.

{/LikeAndRead}