Як правильно дратувати колег по роботі


Щодня ходити на роботу і витрачати більшу частину часу на неї досить важко саме по собі. Додайте до цього той факт, що ви повинні терпіти людей, які сидять в сантиметрах від вас. Все це дратує: розділові перегородки дають лише ілюзію усамітнення - ви чуєте будь-який чих, розмови, звуки, що видаються вашими сусідами. Якщо хочете трохи відігратися на колегах за заподіяні незручності, існує безліч способів. Можливо, що ваші співробітники вже користуються ними, так що не варто бентежитися, адже, як відомо, в любові і на війні всі засоби хороші.

1.


Додайте звук
Почніть робочий день з ревучий, гучною, настирливої музики, наскільки дозволять вам колонки вашого комп'ютера. Це, безсумнівно, змусить сусідів насторожитися.

2.


Говоріть!

Коли вам висловлять за гучну музику, вимкніть її і почніть голосно розмовляти - з ким-небудь з колег з іншого краю приміщення або самі з собою. Помилуйтеся на реакцію інших.

3.

Газова атака.

Якщо хочете, щоб про вас заговорили - з'їжте що-небудь, що викликає рясне газоутворення в кишечнику - і весь час після обіду навколишні зможуть насолоджуватися запахами і звуками.

4.

Сміх.

Потренуйтеся і виробіть манеру сміятися в самій неприємній формі, щоб не щадити вуха нікого, хто знаходиться в радіусі п'яти метрів. Це допоможе розхитати нерви найстійкіших і доброзичливих. Спробуйте і переконайтеся!
{LikeAndRead}

5.

Гучні телефонні переговори.

Увімкніть апарат телефону на гучний зв'язок і розмовляйте якомога голосніше, не важливо, з робочим чи особистих питань. Затягуйте спілкування мінімум на півгодини - це гарантовано завадить навіть тим, хто може легко сконцентруватися.

6.

Монотонність.

Зазвичай ми досить терпимі до оточуючих звуків, але що по-справжньому викликає роздратування - це довгі, монотонні звуки: базікання сусідів по всяких дрібницях, ниття, буркотіння. Саме подібний шум викликає напади гніву і рясне потовиділення.

7.

Засоби порятунку.

У висновку, додамо, що якщо ви самі відчуваєте на собі подібні атаки з боку колег, постарайтеся збільшити обідню перерву на півгодинки, а також частіше відходить від свого робочого місця і робити перерви: подібні проблеми можуть загрожувати нервовим зривом, так що відволікатися просто необхідно.{/LikeAndRead}