Як розумно поводитися в діловому житті


Отже, ви в світі бізнесу. Ви вели себе досить розумно, і ви в оточенні титанів, «капітанів промисловості». Але, опинившись в цьому середовищі, ви раптом розумієте, що ви в паніці! Здається, що вести себе розумно, спілкуючись з цими людьми, неможливо. Не переживайте. Ми дамо вам деякі поради, які допоможуть вам правильно себе вести в діловому світі.

1.


Знаходьте привід для спілкування. Діловий світ рухається вперед зі стрімкою швидкістю. Важливі персони не хочуть, щоб хто-небудь витрачав їх час. Тому, якщо ви хочете поговорити з кимось зі світу бізнесу, переконайтеся, що у вашої розмови є предмет. Предметом розмови може бути навіть те, як дитина цього бізнесмена зіграв у футбол на міжшкільному турнірі, але так, принаймні, у бесіди буде напрямок.

2.


Знайте, чого саме ви хочете, перш, ніж задавати питання або вступати в бесіду з іншою людиною. Якщо ви будете точно знати, що вам потрібно, ваші прохання будуть конкретними. Якщо ви будете ставити конкретну мету або питати про щось конкретне, то ваш співрозмовник відчує до вас повагу, тому що побачить у вас впевненої людини і зробить висновок, що ви розумні і в справах.

3.

Продумайте заздалегідь, якою буде точка зору співрозмовника перед тим, як починати розмову. Кращі бізнесмени знають свого боса, знають свого опонента і розуміють їх точку зору (хоча і не обов'язково з нею згодні). Подумайте про те, від чого вони будуть відштовхуватися при розмові з вами. Так ви не натрапите на сюрпризи.

4.

Уважно вислухайте те, що говорить ваш співрозмовник. Люди в бізнесі поважають того, хто їх слухає. Навіть, якщо ви просто будете слухати, ви будете себе вести розумніше, ніж багато ваших колег.
{LikeAndRead}

5.

Будьте в курсі новин у вашій сфері бізнесу. Нікого з бізнесменів не буде хвилювати, чи в курсі ви, з ким зустрічається хтось із знаменитостей. Однак діловим людям сподобається, якщо ви будете мати чітке уявлення про новини і події, які відносяться до вашої діловій сфері. Читайте, дивіться телевізор, будьте в курсі подій.

6.

Нехай ваша мова буде чистою. Якщо ви хочете виглядати розумно, то ви повинні говорити чисто, чітко і правильно. Ваша мова не повинна нагадувати розмову слухачів «Радіо" Шансон "» або підлітковий сленг.

7.

Одягайтеся відповідно вашої посади. Чи вірите ви в це чи ні, але ваш вигляд теж може вплинути на те, як оцінять вашу розумність. Ваша зовнішність дозволяє співрозмовнику скласти побіжне уявлення про те, ким ви є. Якщо ви будете здаватися зібраним, ви вже на півдорозі до того, щоб розумно поводитися в діловому житті.
{/LikeAndRead}