Як розповідати анекдоти


Неважливо, хочете ви повеселити колег під час робочого дня або збираєтеся виступати перед великим зібранням, смішити людей - це мистецтво. Ось кілька порад, які допоможуть вам стати душею компанії.

1.


Тренуйтеся перед дзеркалом або записуйте себе на відеокамеру. Так ви зможете побачити свій виступ очима глядачів. Може бути, ви занадто енергійно жестикулюєте, і це псує враження від ваших жартів.

2.


Ви повинні пам'ятати анекдоти від початку до кінця. У вас повинно бути в запасі штук десять історій, які ви можете розповісти в будь-який момент. Якщо ви будете збиватися або робити паузи, згадуючи продовження анекдоту, то ваша жарт не матиме успіху.

3.

Вчіться витримувати потрібну паузу між анекдотами, щоб у слухачів був час посміятися вдосталь. Не потрібно відразу ж починати інше оповідання. Іноді для того щоб зрозуміти, що історія закінчилася і в цьому і полягає вся сіль, потрібно небагато часу. Але не змушуйте аудиторію чекати наступного анекдоту в тиші.

4.

Вибираючи анекдоти, орієнтуйтеся на свою аудиторію. Уникайте непристойних жартів, вони подобаються далеко не всім. Анекдоти повинні бути зрозумілими, простими і короткими. Розповідати довгі історії під силу лише професіоналам. Є й короткі анекдоти, які вбивають наповал.
{LikeAndRead}

5.

Чи не репетируйте занадто багато, інакше будете виглядати безлико. Не ставте собі цілі смішити якомога більше, так ви можете втратити природність. Дивіться записи виступів великих коміків. Вони могли розповідати одну і ту ж жарт знову і знову і щоразу виробляти свіже враження.
{/LikeAndRead}