Як стати розумнішим


Ви коли-небудь замислювалися про те, чи можете ви стати розумнішими? Так от, це реально! Ваш розум, як і м'язи, потребує тренуванні.

1.


Ніколи не переставайте вчитися. Весь час шукайте нову інформацію, щоб зайняти свої думки. Іноді це здається марним, але ви не знаєте, де ці знання можуть стати в нагоді. Найрозумніші і успішні в світі люди часто досягають результатів завдяки постійному навчанню. Вивчайте всі можливі межі предметів, які вас цікавлять.

2.


Навчіться робити щось, чого ви раніше ніколи не пробували, наприклад, грати на новому інструменті. Навчіться грі на гітарі або на піаніно або освойте інший, який Вас навик. Це дійсно розширює ваш розум, тому що таким чином свідомість заповнюється новими відчуттями, які воно ще не відчувало. А побічний ефект - те, що це заняття може і піднімати вам настрій!

3.

Робіть інші маленькі речі, над якими треба подумати. Вирішуйте кросворди судоку в газеті. Також ви можете купити книгу з кросвордами, це буде розминка для вашого мозку і дозволить вам збагатити свій словник. Купуйте комп'ютерну гру, граючи в яку, доведеться замислюватися, і пограйте в неї. Ігри зі словами можуть одночасно принести вам задоволення і дозволять вам вправляти свій розум.
{/LikeAndRead}