Як допомогти новому співробітнику влитися в роботу


Кожна компанія наймає нових співробітників. І у вас повинен бути план, щоб допомогти їм почати успішно працювати. Допомагати йому може призначений керівник, колега або спеціальні навчальні курси. Нижче представлено кілька корисних ідей, як цього досягти.

1.


Кожному новому співробітнику повинна видаватися докладна посадова інструкція з перерахуванням його обов'язків. Він тільки починає роботу у фірмі і повинен знати, що від нього очікують.

2.


Організуйте навчальні курси, де нові співробітники можуть познайомитися з компанією і з їх посадою всередині цієї компанії. Їм має бути виданий роздатковий матеріал з описом їх службових обов'язків.

3.

Поповніть нового співробітника, як правильно виконувати роботу. Не кидайте його одного, чи не розповівши йому самих основних речей.

4.

Спостерігайте і керуєте його роботою. Керівник або досвідчений колега повинні робити це до тих пір, поки новий працівник не буде справлятися із завданнями самостійно. Наприклад, якщо новачок працює на посаді менеджера з продажу, окремі завдання йому можна доручити виконувати без чиєї-небудь допомоги, але ви все одно повинні періодично його контролювати.
{LikeAndRead}

5.

Дозвольте йому працювати. Ви навчили його всьому, що потрібно. Тепер прийшов час залишити його і дозволити робити ту роботу, заради якої ви його й найняли. При цьому дайте йому знати, що він завжди може звернутися за допомогою при виникненні проблем. Якщо ви все зробите правильно, то отримаєте не просто нового співробітника, а відмінного нового співробітника.
{/LikeAndRead}