Як попросити начальника про підвищення зарплати


Ми розповімо, як попросити начальника підвищити вам зарплату. Подивіться йому в очі і попросіть платити вам більше грошей. Якщо попросити про підвищення правильно, ви не піддасть ризику своє становище на роботі і зможете отримати необхідну підвищення зарплати.

1.


Підвищіть якість своєї роботи в місяці, що передують ваше прохання.

Якщо ви зацікавлені в підвищенні, почніть шлях до нього заздалегідь, поліпшивши на порядок якість своєї роботи. Кілька місяців поспіль працюйте краще норми, переробляйте. Поступово створюйте імідж працівника-суперзірки. Якщо ви прекрасно працюєте, то більш імовірно, що вам підвищать оплату.

2.


Виберіть відповідний час для свого прохання.

Просіть про підвищення тоді, коли справи у компанії йдуть добре. Прислухайтеся до пліток на роботі і намагайтеся зрозуміти, як йдуть справи у компанії. Якщо квартал сприятливий, і компанія планує розширення штату, це прекрасний час для того, щоб попросити про підвищення зарплати. Якщо ви попросите про підвищення під час спаду, то вас уб'ють, не давши договорити.

3.

Пошукайте інші посади, на яких платять більше.

Один з кращих способів отримати підвищення - сказати начальникові, що ви збираєтеся піти на іншу роботу, де більше платять. Це сміливий хід, тому говорите так тільки у випадку, якщо це правда. Коли ваш начальник побачить, що у вас є й інші можливості крім роботи на одну і ту ж компанію протягом двадцяти років, він зробить кроки для того, щоб утримати вас.

4.

Не турбуйтеся, якщо ваш начальник скаже «ні».

Якщо начальник скаже «ні», зберігайте спокій. Відмова може вас вжалити, але не варто відчувати себе переможеним. Залиште хороший настрій і скажіть начальнику, що приймаєте його рішення.
{LikeAndRead}

5.

Підвищення увазі велику відповідальність.

Щоб отримати підвищення, вам, можливо, доведеться зайняти більш високу посаду у своїй компанії. Подивіться, які посади вільні, і які з них ви могли б займати. Якщо на якомусь посту більше платять, це має на увазі велику відповідальність і більше годин роботи. Тому спочатку визначитеся, чи готові ви зіткнутися з труднощами, які несе з собою позиція з більш високим рівнем відповідальності. Навіть, якщо ви не просунетеся вгору по службових сходах, в обмін на підвищення оплати від вас чекатимуть більшої продуктивності. Коли вас підвищать, що не байдикують, або вас звільнять.
{/LikeAndRead}