Як прикинутися впевненим у собі


Найчастіше в бізнесі люди воліють працювати з клієнтами, керівниками, найманими працівниками та колегами, чия впевненість в собі і в своїй роботі знаходиться на належному рівні. Створюється враження, що вони знають, що роблять. Як справи йдуть насправді, неважливо. Здаватися впевненим у собі дуже важливо, а вміти прикидатися таким, якщо ви насправді себе так не відчуваєте, може бути чи не найбільш необхідною умовою.

1.


Посміхайтеся. Це найголовніша складова впевненості в собі. Незалежно від того, хитрувато чи це посмішка, посмішка в усі зуби, як у голлівудської діви або кривувата посмішка кінозірки, посмішка психологічно змінює ставлення співрозмовника до вас. Дослідження показують, що вона створює більш сприятливе враження, і люди починають думати, що ви дуже здібна людина. Саме в цьому і полягає самовпевненість. Посмішка також прикрашає ваше обличчя і ховає вираз втоми, депресії, занепокоєння або невпевненості в своїй поведінці.

2.


Дійте рішуче. Навіть якщо справа стосується того, що з'їсти на обід, дотримуйтеся свого вибору у що б то не стало. Упевнені в собі люди не міняють рішення, вони довіряють своєму первинному відчуттю. Навіть якщо ви не довіряєте інтуїції, прикинетеся, вхопившись за саме перше що прийшло в голову рішення. Не варто коливатися.

3.

Відпрацюйте впевнену ходу. Виставите підборіддя вперед, випряміть плечі і крокуйте в рівному ритмі. Не потрібно сильно топати. Уявіть, що ви модель на подіумі - дивіться прямо перед собою, а не собі під ноги, робіть довгі рішучі кроки. Мова тіла багато що говорить людям про вас. Будьте впевнені в тому, що ви «говорите» їм правильні речі про себе.

4.

Намагайтеся дивитися в очі співрозмовнику. Спадщиною наших предків є бажання і необхідність встановити свою перевагу в суспільстві. І хоча тепер це бажання не виявляється так гостро, бути впевненим у собі людиною до цих пір багато в чому означає вселити іншому, що вас неможливо підпорядкувати собі. Погляд прямо в очі розцінюється як виклик; дивіться прямо в очі у відповідь - і тим самим ви відповісте на виклик і проявіть себе як рівного. Упевнені в собі люди рівні своїм співрозмовникам.
{LikeAndRead}

5.

Якщо сумніваєтеся в чомусь, краще мовчіть. Не потрібно говорити зайвого, а якщо ви все-таки говорите, робіть це тільки по справі. Упевнені в собі люди ніколи не тріщать, не заїкаються, не повертаються до однієї думки по кілька разів, не використовують слова-паразити на кшталт «як би» або «типу». Якщо у вас є такі звички, то пам'ятайте, що чим менше ви скажете, тим краще. Слухайте уважно, що інші говорять вам, думайте перед тим, як сказати і завжди говорите тільки те, в чому впевнені.
{/LikeAndRead}