Як поліпшити настрій підлеглих


Можливо, ваші підлеглі періодично впадають у депресію. Виконання однієї і тієї ж роботи кожен день може ставати нудним заняттям, і це може знизити загальний фон настрою в офісі. Якщо ви власник свого бізнесу або фахівець з кадрів, на вас покладається відповідальність надихати службовців на кращу спільну роботу і на підвищення продуктивності. Підняття бойового духу в офісі може надати розчарованим працівникам нових сил, і ви побачите кращий кінцевий результат.

1.


Почніть з позитивного настрою. Якщо працівники будуть бачити начальника, який постійно в поганому, «розкислому» настрої, цей настрій відіб'ється на загальному моральному стані, і службовці не будуть працювати в повну силу. Якщо ж ви просто проявіть ентузіазм у своїй роботі, це вже позначиться на ваших підлеглих і підніме їхній бойовий дух.

2.


Не шкодуйте компліментів. Якщо хтось із ваших підлеглих блискуче працює, дайте йому знати про це. Навіть маленькі щоденні досягнення гідні подяки або похвали. Дивно, як простий комплімент може змінити ставлення службовця до своєї роботи. Спілкуйтеся зі своїми працівниками, щоб вони були в курсі ваших очікувань, і знали, що ви раді, коли ці очікування справджуються.

3.

Нехай ваші службовці бачать, що ви спілкуєтеся з ними в процесі роботи. Якщо ви постійно замкнені в кутовому офісі, не спілкуєтеся з співробітниками або постійно перебуваєте на ділових обідах, ваші підлеглі будуть відчувати, що у них з вами мало спільного. Візьміть невелику порцію роботи на себе, щоб ваші підлеглі бачили, що й ви працюєте, щоб ваш бізнес працював, а не просто розподіляєте всю роботу між ними.

4.

Розгляньте варіант впровадження системи нагородження підлеглих. Визначтеся з тим, які заслуги будуть удостоюватися подарункового сертифіката або квитків на який-небудь захід і надішліть сповіщення про це всьому офісу. Співробітники, які знають, що їх цінують, найщасливіші співробітники.
{LikeAndRead}

5.

Влаштовуйте своїм підлеглим корпоративний відпочинок або день, присвячений спортивним іграм. Якщо ваші співробітники будуть бачити один одного тільки в офісі і у них будуть лише поверхневі відносини, то настрій, що панує в офісі, буде не на висоті. Однак якщо вони будуть проводити час один з одним поза офісом і зможуть стати друзями, атмосфера в офісі може змінитися.
{/LikeAndRead}