Як керувати колективом


Для управління колективом потрібні сильні лідерські якості, які допомагають координувати здібності інших людей і управляти їх діями. Якщо ви будете мати гарне уявлення про здібності і характер кожного з учасників команди, це допоможе вам правильно делегувати роботу, мотивувати членів команди і встановити лояльні відносини між членами колективу.

1.


Зрозумійте, які цілі ваше управління ставить перед вашою командою і які їхні очікування. Розкажіть своїй команді про цілі, ясно висловивши, яка її роль, яка її відповідальність і які терміни виконання роботи.

2.


Оцініть слабкі і сильні сторони кожного з членів команди, давши підлеглим групове завдання. Оцініть виконання кожного і його здатність вкладатися в терміни. Делегуйте роботу відповідно до здібностей та ступенем зацікавленості кожної людини.

3.

Роздайте чіткі інструкції щодо того, що ви очікуєте від кожного з членів команди, замість того, щоб детально стежити за роботою кожного. Чітке розуміння вимог надихає підлеглого на те, щоб відповідати вашим очікуванням і відчувати себе відповідальним у процесі виконання завдань, а також заздалегідь вирішувати проблеми.

4.

Візьміть на себе відповідальність за свій колектив і при зустрічах давайте знати, що ви в курсі виконаної роботи. Начальник, який заступається за свій колектив, заражає лояльністю і мотивує членів команди докладати додаткові зусилля для досягнення групового успіху.
{LikeAndRead}

5.

Ефективно справляйтеся з виникаючими проблемами і змінами. Вимагайте від своєї команди зворотного зв'язку і впроваджуйте пропозиції команди в свої рішення. Це надихне ваших підлеглих, вони будуть цінувати свою роль в робочому процесі.

6.

Шанобливо звертайтеся зі своїми підлеглими, будьте галантні з ними в процесі виправлення їх помилок. Будьте з ними дружелюбними, нехай до вас буде легко підійти. Розумійте їх і враховуйте їх зобов'язання перед сім'єю або виникаючі труднощі.
{/LikeAndRead}