Як налагоджувати ділові контакти


Для успішного ведення бізнесу може виявитися вкрай корисним створити мережу, за допомогою якої ви зможете об'єднати творчих старанно працюючих людей, які зможуть надавати всіляку підтримку один одному. Спілкування стане в нагоді тоді, коли в ньому найбільше потребують, чи то отримання консультації, останніх новин або якоїсь важливої інформації, що стосується великого проекту. Ось кілька порад як будувати й удосконалювати нову мережу.

Налагодження контактів

1.


Відвідуйте новинні інтернет-ресурси, присвячені сфері діяльності вашої фірми. Половина битви в успішній бізнес-мережі ведеться за межами цього світу, де ви протистоїте своїм конкурентам зі схожими інтересами.

2.


Завжди майте при собі візитні картки - як мінімум 20. Вони додають вам авторитету, зручні і привертають до вас інших людей показністю, яку вони асоціюють і з вами.

3.

Створіть імідж привабливого ділової людини. Завжди думаєте про те, яке перше враження ви робите на інших. Немає нічого гірше, ніж коли хто-небудь удаваний нав'язливим і жадібним, намагається представити себе як людину оптимістичного, дружнього і охоче йде назустріч. Ваша чесність приверне до вас увагу потрібних людей.

4.

Постарайтеся, щоб вас запам'ятали. Наприклад, обзаведіться цікавою сумкою. Носіть такий одяг, який виділить вас серед маси інших людей. Імідж має значення, а індивідуальність приваблива.
{LikeAndRead}

5.

Ви повинні чітко знати, чого хочете і вміти правильно це висловити. Це може бути корисно, якщо хто-небудь раптом запитає вас: «Отже, що привело вас сюди?». Якщо ви дасте короткий відповідь, це покаже, що ви зібрані і зосереджені на своїй меті.

Використання контактів

1.

Зв'язуйтеся з людиною незабаром після того, як він звернувся до вас по електронній пошті або по телефону. Якщо ви скажете: «Радий познайомитися з вами і сподіваюся незабаром зв'язатися з вами. Спасибі, що приділили мені час! », То це залишить у людей хороші спогади про вашу зустріч. Це також дасть вам можливість зв'язатися з цією людиною, коли вам буде це необхідно.

2.

Використовуйте провідні соціальні мережі, такі як Facebook. Це хороший спосіб підтримувати зв'язки, а також виділити себе. І, звичайно, будьте обережні, ведіть себе професійно!

3.

Не бійтеся «платити вперед». Зміцніть ваші відносини, звівши одних людей з іншими. Якщо у вашому колі спілкування 2 людини, які можуть витягти для себе користь із спілкування з вами, познайомте їх один з одним. Тоді ви створите не просто мережа ділових контактів, а мережа, у якої буде більше шансів перетворитися на корисну звичку.

4.

Шукайте різні можливості допомогти своїм знайомим. Дізнайтеся у них про їхні проблеми і запитайте ніж ви можете їм допомогти. Або пообіцяйте приділити їм час, щоб обговорити їх проблему або зайнятися їй. Зрештою, ви зробили щось особливе і ваш вчинок принесе свої плоди.
{/LikeAndRead}