Як написати короткий бізнес план


Прочитавши цю статтю, ви отримаєте покрокову інструкцію про те, як написати короткий бізнес план.

1.


По-перше, оформіть титульний лист, який повинен відображати назву вашої компанії, фото або логотип підприємства, або будь-яке інше зображення, що представляє ваша справа.

2. На другій сторінці повинні бути вказані імена власників, назва компанії, юридична адреса, електронна пошта і контактні дані.

3.


Третя сторінка - зміст. Воно повинно виглядати приблизно так.

I. Зміст
II. Резюме
III. Мета
IV. Опис діяльності
V. Управління та організація
VI. Ринок збуту
VII. Стратегії продажів і маркетингу
VIII. Бізнес статус
IX. Фінансова звітність
X. Додатки

4.

Четверта сторінка бізнес-плану - резюме. Воно повинно бути написано в останню чергу, його обсяг не повинен перевищувати двох сторінок. У ньому підводяться підсумки вашого бізнес-плану, прописуються основні моменти. У ньому необхідно відобразити, хто є власниками підприємства, продажу, клієнтську базу, перспективи розвитку, фінансові плани і очікуваний прибуток.
{LikeAndRead}

5.

П'ята сторінка - місія компанії. Вона повинна бути сформульована коротко, обсяг не повинен перевищувати 30 слів, і відображати ваші цілі і основні принципи ведення бізнесу.

6.

Шоста сторінка - опис діяльності. Сюди входить опис виду діяльності, галузевої сфери, що виготовляється і продукції, що продається, наданих послуг, відміну від конкуруючих організацій, а також місце розташування.

7.

Сьома сторінка - управління та організація. У цьому пункті необхідно прописати власників, штат співробітників, бізнес-консультантів, які допомагають вам розвивати справу.

8.

Восьма сторінка - ринок збуту. Вкажіть ваших клієнтів, а також конкурентів.

9.

Дев'ята сторінка - стратегії продажів і маркетингу. У цьому пункті необхідно сформулювати основну мету, маркетинговий план, а також вказати, використовувані друковані рекламні матеріали, а також технології зв'язку з громадськістю.

10.

Десята сторінка - бізнес статус. Пропишіть, що ви вже зуміли досягти, над чим працюєте в даний момент.

11.

Одинадцята сторінка - фінансова звітність. Сюди входить бюджет, графік майбутніх витрат, залишок на рахунку на поточний момент.

12.

Дванадцята сторінка - додатки. Сюди поміщаються додаткові матеріали, що мають відношення до вашого бізнесу.
{/LikeAndRead}