Як розпочати малий бізнес


Відкрити мале підприємство - мрія багатьох людей, що працюють на когось іншого. Власний бізнес робить людини босом, проте він вимагає ненормованого робочого дня і старанної праці. Вести бізнес завжди складніше, ніж просто працювати за зарплату. Але при цьому ви можете заробляти набагато більше грошей.

1.


Подбайте про закупівлі і потрібних придбаннях. У великих компаніях є спеціальний співробітник або навіть цілий відділ, що займається закупівлями. Якщо у вас малий бізнес, швидше за все, вам доведеться самому вирішувати ці питання. Це означає, що вам необхідно знаходити потрібні товари за вигідною ціною і домовлятися про їх доставку.

2.


Переконайтеся, що ваш бізнес застрахований, тобто здійснена страховка матеріально-виробничих запасів, страховка устаткування, а також страховка нерухомого майна. Якщо клієнти особисто відвідують вашу компанію, також необхідно страхування відповідальності.

3.

Найміть людей виконувати роботу, яку ви робити не можете. Якщо ваш бізнес швидко росте, ви можете керувати своїми співробітниками самі або просто найняти когось в якості керівника. Якщо ви візьмете людини на керуючу посаду, це дозволить вам звільнитися від багатьох обов'язків, що не вимагають особливих навичок, і сконцентруватися на питаннях, які під силу вирішити тільки вам.

4.

Слідкуйте за зміною прибутку. Щоб ваш бізнес був ефективним, вам необхідно знати, коли ви отримуєте прибуток, наскільки вона велика. Якщо ви почали втрачати виручку, необхідно щось змінити у веденні вашого бізнесу. Якщо розмір прибутку великий, розгляньте варіант розширення справи.
{LikeAndRead}

5.

Найміть бухгалтера або самі розраховуйте свої податки. Більшість малих компаній зобов'язані платити податки раз на квартал. Інші платять один раз наприкінці року. Кваліфікований бухгалтер подбає про податкові декларації і звільнить вас від заборгованостей та штрафів за несплату податків. Згодом, якщо бізнес буде розвиватися, можна придбати спеціальну програму, яка допоможе бухгалтерії розраховувати податки великої компанії.
{/LikeAndRead}