Як почати працювати на себе


Ви думаєте про те, щоб почати працювати на себе? Зараз багато людей приходять до цієї думки і звертаються до інтернету. У роботі на себе занадто багато плюсів, щоб легко від неї відмовитися. Але, в той час як мільйони людей пробують себе «у вільному плаванні», мало хто дійсно досягають успіхів. Нижче наведені шість підказок, як досягти ваших цілей:

1.


Планування. Перше, що вам потрібно зробити - скласти план того, чим ви хочете займатися. Не варто кидатися на пошуки в інтернеті, не сформулювавши чітко свій план дій. Ви повинні визначитися, чим ви будете займатися, які витрати необхідні перед початком роботи, і як ви будете знаходити клієнтів, щоб триматися на плаву.

2.


Цілі. Щоб відчути мотивацію, яка буде штовхати вас вперед, напишіть цілі, яких, на вашу думку, варто домагатися. Цілі мають бути важкодосяжним, але при цьому реалістичними, щоб ви не прогнозували себе на невдачу. Також, дуже важливо написати їх на папері - тоді ви в будь-який час зможете звіритися з ними при необхідності.

3.

Створіть свій сайт. Сайт важливий незалежно від того, чим ви займаєтеся. Він є вашою візитною карткою, яка розширить ваші можливості. Створення сайту займає багато часу і потребує докладання сил, але вони окупляться.

4.

Гроші. Якщо ви збираєтеся кинути офісну роботу, нагромадите грошей на перший час, щоб вам було на що жити, поки ваш бізнес не встане на ноги. Не думайте, що відразу заробите захмарні суми. Подумайте про підробіток або роботі на неповний день, поки ви розвиваєте свій бізнес.
{LikeAndRead}

5.

Податки. Після того як ви почнете працювати на себе, ви зможете скоротити розмір податкових виплат. Уважно вивчіть, які податок ви повинні виплачуватиме, і ви будете приємно здивовані.
{/LikeAndRead}