Як відкрити піцерію


Власники піцерії щодня роблять те, що Дід Мороз робить усього лише раз на рік - піднімають бойовий дух суспільства. Згадайте, як ви замовляли піцу. Згадайте те хвилювання, яке виникало у вас в передчутті замовленої піци. У вас є можливість змусити безліч людей щодня випробовувати те ж саме, якщо ви відкриєте свою справу.

1.


Запишіться в кулінарну школу і дізнайтеся, як готувати піцу. Після того як ви отримаєте сертифікат, знайдіть роботу в місцевій піцерії. Попрацюйте на всіх посадах, піднімаючись вгору по кар'єрних сходах до позиції керівника. Італійські піцерії готують по-справжньому гарну піцу. Вхопіться за можливість попрацювати в Італії, в одній з тамтешніх піцерій, якщо випаде такий випадок.

2.


Читайте книги про те, як почати свій бізнес, перш ніж відкрити піцерію. Наприклад, щось на кшталт «Керуючи часом; Як відкрити свій власний бізнес, платити податки і триматися подалі від неприємностей!» Зв'яжіться з організацією, що надає підтримку підприємцям; скажіть, що ви плануєте відкрити піцерію. Дотримуйтесь їх порад.

3.

Знайдіть всі існуючі піцерії, перевірте телефонну книгу, виділіть всі перераховані піцерії. Позначте їх адреси на карті. Знайдіть в Інтернеті кожну піцерію у вашому районі, і також нанесіть їх адреси на карту. Подивіться на справу рук своїх. Зменшіть загрозу конкуренції, розташувавшись подалі від більшості з них.

4.

Подивіться на ділянки на карті, де немає піцерій. Знайдіть щось на зразок торгового центру і сходіть туди на розвідку місця. Переконайтеся, що в окрузі немає ніякої іншої піцерії. Як тільки ви знайшли місце, перевірте наявність вільних приміщень. Знайдіть людей, що відповідають за це приміщення, і з'ясуйте, чи можна його переобладнати.
{LikeAndRead}

5.

Укладіть договори з підрядниками, які перероблять це приміщення в піцерію. Отримайте всі необхідні папери до інспекції з пожежної безпеки. Внесіть необхідні корективи в договір найму приміщення. Отримайте дозвіл санітарного інспектора на приготування їжі в даному приміщенні. Отримайте ліцензію на продаж алкогольних напоїв.

6.

Найміть досвідчений персонал і проведіть маркетингові кампанії. Проведіть хорошу рекламну кампанію, намагаючись не переплачувати рекламному агентству.
{/LikeAndRead}