Як продавати книги онлайн


У наші дні все більше і більше книг продаються виключно онлайн. Як великі торгові мережі, так і маленькі магазинчики вже не знаходять місця, щоб розмістити всі новинки року. Книги деяких письменників можуть не розповсюджуватися через магазини. Але, навіть, якщо ваша книга є в роздрібних магазинах, добре, якщо вона буде продаватися і онлайн.

1.


Само собою зрозуміло, що ваша книга повинна продаватися в провідних, відомих онлайн-магазинах. Зв'яжіться з кожним сайтом окремо. Завантажте обкладинку, синопсис і, якщо це можливо, рецензії на ваш твір.

2.


Розміщуйте посилання на вашу книгу на сайтах для книголюбів. Можете залишати посилання на сайти, де продається ваш твір.

3.

Створіть свою власну сторінку в інтернеті і приймайте платежі електронними грошима. Для авторів, які не співпрацюють з видавничими будинками, ефективні прямі продажі.

4.

Включіть свою книгу в списки онлайн-каталогів. Онлайн-каталоги - це не стільки дистриб'ютори, скільки добірки книг певного жанру. Є онлайн-каталоги письменників у стилі «хоррор» та ін
{LikeAndRead}

5.

Включіть свою книгу в Google Книги. У цьому випадку твір можна буде знайти, ввівши в пошук небудь з ключових фраз, що відносяться до книги.
{/LikeAndRead}