Як зробити візитки


Якщо у вас є свій бізнес, знизьте свої витрати - зробіть самі візитні картки. Нижче наведена покрокова інструкція, як зробити візитки на своєму комп'ютері.

1.


Купуйте спеціальний папір для візиток. Ви можете знайти її в будь-якому магазині канцелярських товарів. Крім паперу вам буде потрібно комп'ютер з встановленим Microsoft Word, а також принтер з чорним чорнилом.

2.


Відкрийте на вашому комп'ютері додаток Microsoft Word. Клацніть по значку «Листи і розсилки» (Letters and Mailing), оберіть "Конверти та наклейки» (Envelopes and Letters). У вікні натисніть кнопку "Параметри" (Options), Avery (стандартний) і виберіть зі списку 3612-Business Card.

3.

Введіть у вікні інформацію, яка розташовуватиметься на вашій візитці. Коли закінчите, натисніть «Новий документ» (New Document).

4.

Редагуйте стиль за допомогою панелі, розташованої вгорі сторінки. Коли ви підберете загальний вигляд вашої візитної картки, можна приступати до друку.
{LikeAndRead}

5.

Вставте папір у принтер. Переконайтеся, що вставили папір правильно, і текст буде друкуватися на потрібній вам стороні. Надрукуйте ваші візитки.
{/LikeAndRead}